reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie nie. Co dziwne mój mąż miał przez biopsją.
Właśnie przyszły mi wyniki bety -12 dpt 24,94, dwa dni temu było 5,2. Ślimaczy ale idzie do przodu.

Ja ostatnio 12dpt 3 Dniowych miałam 34 wiec podobnie, może walczy jeden :) i wreszcie ruszy, doktor mi wtedy kazał czekać do 28dpt
3mam kciuki nadal :)
 
reklama
W pracy bylam dlatego tak pozno;) ale juz wam mówię Kochane:) no moja beta 132... Rosnie w swoim tempie. Ostatnio bylo 41.:) w poniedz wizyta i znowu beta
Dzisiaj 13 dpt? Widzę, że idziemy mniej więcej równo z tymi betami patrząc po wartościach, tylko Ty jesteś dalej o 3 dni. Zobaczymy jak to się u nas rozkręci dalej. Trzymam za Ciebie kciuki. [emoji11]
 
Mój się urodził 59 cm ale przecież to całe dziecko z główką tyle ma więc ciuszki na 56 pasowlay idealnie ;) hahaha .. mamuśki musicie mieć pierwsze na 56 bo w 62 się utopia mimo idź dziecko ma 60 cm ciuszki pasują mniejsze ;) no co wy ..
Moja weszła w 52 w dniu wyjścia ze szpitala - ciuchy na styk, były specjalnie przygotowane wcześniej, później kilka dni noszenia 56 i od razu kluseczka nosiła 62. Moje dziecię było nie tylko długie ale i pampuśne, bo urodziła się 4280 i nigdy nie była filigranową laleczką, za to teraz patyczak. ;)
Za to kupiłam kilka par body takie słitaśne dla noworodka i pizniej były w użytku dla lalek młodej, bo ona nigdy w to swojej słodkiej pupy nie włożyła. ;)
 
hej- u dr C. -teraz czekam na wizytę u Paśnika- w końcu 17/05.
Pierwsza procedura,trzy transfery-dugi transfer cb ,pozostałe nic...ale ja stara już jestem ":)
Aczkolwiek sie nie poddaję! never ever :D

a u Ciebie jak ? Kto Cię prowadzi ?

Buziak!
Murawa ty się nie poddawaj bo się obrażę na ciebie:p jesssu przecież są te statystyki i po 38 też są jakieś ciąże. Koniczynko ruszyło oby tylko rosła. Justyn mam nadzieję że twoja historia będzie wyjątkowa i przez kilka lat na tym forum bèdzie przywoływana żeby innym dać nadzieję. Anitka 800tys plemników 15 komórek dla mnie wygląda obiecująco. Buziaczki kochane jestem na wsi i cały dzień zapieprzałam jak mały traktorek ło matko rąk i nóg nie czuje
 
Dzisiaj 13 dpt? Widzę, że idziemy mniej więcej równo z tymi betami patrząc po wartościach, tylko Ty jesteś dalej o 3 dni. Zobaczymy jak to się u nas rozkręci dalej. Trzymam za Ciebie kciuki. [emoji11]
Dzisiaj 14dpt. Widze ze u Ciebie podskoczylo ladnie:) musimy byc dobrej mysli. Ja za Ciebie tez trzymam kciuki. Dzis rozmawialam z polozna ktora pobierala mi krew i tak no mowie o tych moich "poznych" betach ze dopiero 9dpt bylo 16. A ona ze to nic.. Ze najwazniejsze sa przyrosty no i usg później:) ale @Koniczyna82 dobrze napisala....takie niskie bety to swego rodzaju paraliż. Wielka niewiadoma... Koniczynko gratuluje bety:)
 
Dzisiaj 14dpt. Widze ze u Ciebie podskoczylo ladnie:) musimy byc dobrej mysli. Ja za Ciebie tez trzymam kciuki. Dzis rozmawialam z polozna ktora pobierala mi krew i tak no mowie o tych moich "poznych" betach ze dopiero 9dpt bylo 16. A ona ze to nic.. Ze najwazniejsze sa przyrosty no i usg później:) ale @Koniczyna82 dobrze napisala....takie niskie bety to swego rodzaju paraliż. Wielka niewiadoma... Koniczynko gratuluje bety:)
Tak, wiadomo, że jak pędzi beta, to jest się czym cieszyć, bo to jest konkretne i daje pewną dozę pewności. Jednak dopóki nie mamy dzidziola w rękach, to na każdym etapie może coś pójść nie tak. Ja bym była w siódmym niebie jakbym zobaczyła serduszko pięknie bijące, bo to już jest coś ale i tak drżenie o ciążę by nie ustało.
Patrzyłaś w kalkulator czy Ci się przyrosty zgadzają?
 
Tak, wiadomo, że jak pędzi beta, to jest się czym cieszyć, bo to jest konkretne i daje pewną dozę pewności. Jednak dopóki nie mamy dzidziola w rękach, to na każdym etapie może coś pójść nie tak. Ja bym była w siódmym niebie jakbym zobaczyła serduszko pięknie bijące, bo to już jest coś ale i tak drżenie o ciążę by nie ustało.
Patrzyłaś w kalkulator czy Ci się przyrosty zgadzają?
Tak patrzyłam:) jest w normie :) A Ty z ktorego kalkulatora korzystasz? Bo tak co 2 dni powinno byc 2 razy wiecej najprosciej mówiąc? Ja sie ciesze ze juz mam te wartosci 3cyfrowe to teraz licze dalej na przyrosty a tak dalej wychodzac na przod to o zdrowego maluszka prosze Boga:)
 
Tak patrzyłam:) jest w normie :) A Ty z ktorego kalkulatora korzystasz? Bo tak co 2 dni powinno byc 2 razy wiecej najprosciej mówiąc? Ja sie ciesze ze juz mam te wartosci 3cyfrowe to teraz licze dalej na przyrosty a tak dalej wychodzac na przod to o zdrowego maluszka prosze Boga:)
Korzystam z takiego, co mi akurat wychodzi na googlu, nie jestem ekspertem w tym zakresie. ;)
Każda z nas ma to jedno marzenie. Zdziwiłam się widząc dzisiejszą betę, bo nie spodziewałam się przyrostu po ostatniej becie. I jak będę miała (jeśli) ponad 100, to zacznę nieśmiało marzyć, że tym razem się jednak uda.
 
U mnie zero krwawienia tylko plamienie :(
nie obędzie się raczej bez szpitala. A powiedz mi czy Ty dostałaś takie tabletki pod język? Zastanawiam się czy moja doktor z kliniki mogła by mi takie coś przepisać- nic o tym nie mówiła tylko ze jeśli nie zacznę krwawić to szpital :( ;(
Generalnie u mnie było tak: poniedziałek mocne krwawienie i ból czwartek wizyta pęcherzyk w macicy brak zarodka i decyzja odstawić wszystkie leki i czekać jeśli nie zacznę krwawić to we wtorek tabletki dopochwowe ... Ale po wizycie coś już się zaczęlo dziać krwawienie i w piątek przyszły skurcze bardzo mocne krwawienie no a dziś jeszcze ból i tak jak okres ... Także mam cichą nadzieję że się oczyscilo
 
reklama
Do góry