reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Murawa ty się nie poddawaj bo się obrażę na ciebie:p jesssu przecież są te statystyki i po 38 też są jakieś ciąże. Koniczynko ruszyło oby tylko rosła. Justyn mam nadzieję że twoja historia będzie wyjątkowa i przez kilka lat na tym forum bèdzie przywoływana żeby innym dać nadzieję. Anitka 800tys plemników 15 komórek dla mnie wygląda obiecująco. Buziaczki kochane jestem na wsi i cały dzień zapieprzałam jak mały traktorek ło matko rąk i nóg nie czuje

Kochana ja wiem,że Ci obiecalam :p
I se wypraszam 21.06 37 kończę :D
 
reklama
Korzystam z takiego, co mi akurat wychodzi na googlu, nie jestem ekspertem w tym zakresie. ;)
Każda z nas ma to jedno marzenie. Zdziwiłam się widząc dzisiejszą betę, bo nie spodziewałam się przyrostu po ostatniej becie. I jak będę miała (jeśli) ponad 100, to zacznę nieśmiało marzyć, że tym razem się jednak uda.
Wierze ze nam sie uda:) a takie głupie pytanie, na tych kalkulatorach to sie wpisuje date 1 bety i ostatniej. Czy od badania do badania? Bo ja patrzylam tym drugim sposobem i chyba zle??
 
Wierze ze nam sie uda:) a takie głupie pytanie, na tych kalkulatorach to sie wpisuje date 1 bety i ostatniej. Czy od badania do badania? Bo ja patrzylam tym drugim sposobem i chyba zle??
Od badania do badania. Ja patrzę na bellybestfriend, tam się też wpisuje, który jest dzień od owulacji. W naszym przypadku to dzień od transferu plus wiek zarodka. :)
Powinno Ci wyjść ok, tak patrząc na oko. :)
 
@Justin87 kurcze!! Jest nadzieja!!!!!!! Kciukasy super mocneeee
Jak już wcześniej napisałam pozwalam sobie na małą iskierkę nadziei. ;) dzisiaj i wczoraj wypiłam kawę myśląc, że będzie soczyste 0 bety. Byłam o tym przekonana tak mnie brzuch okresowo dawał popalić. [emoji33][emoji33][emoji33] zła ze mnie matka. No i dwa dni latania i załatwiania różnych spraw łącznie z podbieganiem na pociąg. Masakra. Chyba że dzięki temu maleństwa się dotleniły. ;)
 
reklama
Aśka!!!!! Z Tobą zawsze i gdzie tylko i kiedy chcesz !!! :D :p
Mówisz i masz! ze mna jak z dzieckiem :D
Na którą masz wizytę? my będziemy rano ok 8-8.30 i potem na 14 mamy być znowu. Chciałabym wejść na chwilę do guru (przez tel mówił, że mogę tak szybciutko na 2-3 pytania) - haha może byś mnie wpuściła przed sobą ? :D :D :D
 
Do góry