reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oooo to sporo jednak z vitro [emoji4] cześć
A u Ciebie jak sytuacja? U kogo jesteś?


hej- u dr C. -teraz czekam na wizytę u Paśnika- w końcu 17/05.
Pierwsza procedura,trzy transfery-dugi transfer cb ,pozostałe nic...ale ja stara już jestem ":)
Aczkolwiek sie nie poddaję! never ever :D

a u Ciebie jak ? Kto Cię prowadzi ?

Buziak!
 
Mam 5 dniową blastke z kriotransferu.
Wiem że 11 dpt mogłabym już robić ale chyba boję się rozczarować. Tak sobie o jeszcze kolejne dni przedłużamy tą błogą nieświadomość. Mój mąż nie chce robić teraz. O dziwo przy poprzednich razach byłam bardzo niecierpliwa a po ostatnim niepowodzeniu potrzebowalam wielu miesięcy by odważyć się na kolejne podejście (beta 17, wzrost na 22 i spadek). Jak już zdecydowaliśmy się wreszcie zabrać nasz zarodek to teraz do testu jesteśmy tak nastawieni z dużą rezerwą. A deadline to 14 dni. Wtedy na pewno zrobię [emoji4]
Rozumiem, sama miałam ochotę robić w poniedziałek dopiero chociaż zawsze w 7 dniu. Noclegi ze alarmu wczoraj narobiłam to poszłam dziś...
A to 17 to w którym dniu mialas?
 
19,8
7 dzień 2 blastek
Cieszę się ale ostrożnie, w poprzednich biochemicznych tez była niska. Ale wyższa niż teraz. W poniedziałek ma być 60!

Jak się pare razy miało spadające bety to takie małe wartości daja nadzieje ale raczej dodają paraliżu niż skrzydeł, wiecie co mam na myśli na pewno.

kONICZYNKO to teraz kciuki za piękny przyrost :)
 
reklama
Ja nakupowałam noworodkowe rzeczy na rozm. 52-56 a moja córka urodziła się 60 cm długa. [emoji23]
Mój się urodził 59 cm ale przecież to całe dziecko z główką tyle ma więc ciuszki na 56 pasowlay idealnie ;) hahaha .. mamuśki musicie mieć pierwsze na 56 bo w 62 się utopia mimo idź dziecko ma 60 cm ciuszki pasują mniejsze ;) no co wy ..
 
Do góry