reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

q

Ja mojemu nie ufam, bo jest hardcorem :) On brał clexan na zakrzepice żył i ukradł mi jeden zastrzyk i zrobił pokazówkę, jak się je robi, bolało mnie od samego patrzenia. Wiem, że dla mnie byłby delikatniejszy, ale on mi kiedyś dla żartów zrobił pedicure i kilka dni mnie paznokcie bolały a jeden krwią podszedł, a jak się wygłupiamy to kończe z guzami i siniakami. Mój chłop szympans co urywa klamki jak drzwi otwiera ;)
Hehe to moj tez taki delikatny. Jak bral clexan przy zlamanej piszczeli to wbijal je sobie na sile
Co prawda przy stymulacji byl moja pielegniarka ale teraz jak juz nie przerazaja mnie zasyrzyki wole je robic sama przynajmniej jak mnie boli to wiem ze musze zwolnic wstrzykiwanie albo zmienic miejsce. A ten odrazu gadal przestan zaraz przejdzie i wali dalej ;)
 
reklama
Pozwalam sobie na małą iskierkę nadziei. Jakby co zostanę wpisana na listę cudów tutejszego forum. [emoji14]
Napisałam do dr, obawiam się, że będzie stała na stanowisku, żebym odstawiła leki.
Nic nie odstawiaj beta wyszla ladna nie zawsze musi byc wysoka. @Ropuszka666 z tego co kojarze miala bete w 7 dniu na poziomie 8 a teraz coreczka ma 3 miesiace
 
Pozwalam sobie na małą iskierkę nadziei. Jakby co zostanę wpisana na listę cudów tutejszego forum. [emoji14]
Napisałam do dr, obawiam się, że będzie stała na stanowisku, żebym odstawiła leki.
Najwyzej znow jej nie posluchasz :D nadzieja umiera ostatnia a my zawsze wierzymy do konca, na wypadek, gdyby medycyna sie mylila :*
 
reklama
Pozwalam sobie na małą iskierkę nadziei. Jakby co zostanę wpisana na listę cudów tutejszego forum. [emoji14]
Napisałam do dr, obawiam się, że będzie stała na stanowisku, żebym odstawiła leki.
Na pewno nie każe ci odstawić leków jak beta przyrosła 5x. Kto by to wziął na barki - taka decyzje. Zawsze jest opcja ze blastka zwyczajnie trafiła na grubsze miejsce - endo nie jest wszędzie takie samo. Albo zarodek się dzieli- jeden bliźniak przetrwa a drugi nie. A ten co przetrwa jest na etapie wcześniejszym niż to z metryczki wynika bo zwyczajnie ma o polowe mniej komórek. To nie sa typowe sytuacje... No ale bywają, są możliwe i kto przewidzi ze akurat tutaj tak nie jest.
 
Do góry