reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aaa bo ten lekarz tak stanowczo ze mną rozmawial,że bardzo słabe nasienie, że proszę czekać na telefon i jak się coś zaplodni to transfer we wtorek, oczywiście jako niego dojdzie. I tak mnie tym zasmucił, że nerwy mi puściły. Dziękuję za wsparcie:-*

Przynajmniej nie mydli Ci oczu, tylko mowi jak jest. Ty musisz wierzyć że się uda. Teraz już nie masz na nic wpływu, postaraj się zachować spokój, bo stres tu nie pomaga. Będzie co ma być.
 
reklama
Ostatnio właśnie wzielam na cito progesteron i czekałam i tak dobę a miałobyc za 3-4h, może będziesz miała więcej szczęścia i faktycznie zrobią na cito..
A w jaki miescie, w jakim labie?
U mnie najpierw babeczka powiedziała ze na cito nie robią w soboty. Ja na to ze specjalnie dzwoniłam i powiedzieli ze robią, dlatego do głównego laboratorium podjechałam a nie punktu pobrań. To spytała koleżanki i powiedziała ze tak, robią ale dopiero o 10 odpalają maszynę. I od odpalenia 3-4 godziny. Jak nie będzie znaczy ze nie puszcza tej partii po prostu.
 
800 tys - uwierz mi to jest bardzo dobry wynik, my marzymy o tym, żeby chociaż jeden plemnik się pojawił, który da dam upragnioną ciążę. Jak do tej pory to nawet w biopsji nic nie znaleziono, rokowania na leczenie farmakologiczne również nie dają prawie żadnych szans. Jedyna nadzieja w tym, że kilka lat temu w nasieniu pojawiły się pojedyncze żywe plemniki i może po m-tese coś się znajdzie
Rozumiem. Przykro mi. Oby wystarczyło.
 
Nie wiem, nie było bezpośredniego telefonu z centrali wewnętrznego do laboratorium. Ale jak przyjeżdżałam osobiście i prosiłam ze chce rozmawiać z embriologię to zawsze któryś ze mną gadał. Zapraszał do pokoju, pokazywał tabelkę jak się rozwijały. Tylko to w godzinach otwarcia kliniki.
A Novum ma na centrali wewnętrzny do laboratorium
Dzięki. No właśnie chciałam się tylko upewnić. :)
 
Dokladnie. Jeszcze podkreślę ze mi 3 immunologow zakecilo heparyne do konca ciąży i dodatkowo acard. U nas w rodzinie jest przypadek ze dziewczyna w 8 czy 9mc dostala udaru. Od razu karetka,cc. Miala tak.gesta krew i dodatkowo dziury na sercu o ktorych istnieniu nie wiedzialai jedno z drugim,zrobily sie zakrzepy. Dzieki Bogu.wszystko sie dobrze skonczylo

Ja brałam tylko przez 2 miesiące, ale teraz zrobił mi się żylak na nodze. W poniedziałek wizyta u naczyniowca (zalety ciąży-3 dni czekania do specjalisty : ) i być może znowu włączy mi heparynę.
 
Zobacz załącznik 856172

W dniu 12.05 dwie niezidentyfikowane kobiety napadły na jeden ze śląskich sklepów Lidl :-D zostały "zrabowane" tylko ubranka dla niemowląt i dwie koszulki dla kobiety ciężarnej :-D

Red Hot dziewczyny na ciężarówkach pisały, że te Lidlowe 62/68 bardziej odpowiadają rozmiarowi 68/74 i dla noworodka są dużo za duże. Te 50/56 są jak 62 albo i większe.
 
19,8
7 dzień 2 blastek
Cieszę się ale ostrożnie, w poprzednich biochemicznych tez była niska. Ale wyższa niż teraz. W poniedziałek ma być 60!

Jak się pare razy miało spadające bety to takie małe wartości daja nadzieje ale raczej dodają paraliżu niż skrzydeł, wiecie co mam na myśli na pewno.
 
reklama
Do góry