reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

19,8
7 dzień 2 blastek
Cieszę się ale ostrożnie, w poprzednich biochemicznych tez była niska. Ale wyższa niż teraz. W poniedziałek ma być 60!

Jak się pare razy miało spadające bety to takie małe wartości daja nadzieje ale raczej dodają paraliżu niż skrzydeł, wiecie co mam na myśli na pewno.
To będziemy trzymać kciuki dalej i wysyłać pozytywną energię. :)
 
reklama
No wlasnie ta moja przyjaciolka tez sie zdziwila jak jej powiedzialam ze moj lekarz rowniez kazal mi czekac 3 mies po lyzeczkowaniu, przed kolejnym podejsciem. Ale moze faktycznie jest roznica czy to starania naturalne (wtedy w najgorszym wypadku nie zaskoczy i beda probowac dalej) a co innego ivf, gdzie jednak to jest jakas tam procedura medyczna (rowniez kosztowna) i lekarze chca zminimalizowac ryzyko porazki. Ale fakt, im zaskoczylo od razu [emoji4]
Szczesciarze :D
 
19,8
7 dzień 2 blastek
Cieszę się ale ostrożnie, w poprzednich biochemicznych tez była niska. Ale wyższa niż teraz. W poniedziałek ma być 60!

Jak się pare razy miało spadające bety to takie małe wartości daja nadzieje ale raczej dodają paraliżu niż skrzydeł, wiecie co mam na myśli na pewno.
Kochana wierze ze to jest Twoj czas i beta sie ladnie rozkreci✊✊✊
 
Red Hot dziewczyny na ciężarówkach pisały, że te Lidlowe 62/68 bardziej odpowiadają rozmiarowi 68/74 i dla noworodka są dużo za duże. Te 50/56 są jak 62 albo i większe.

No ja tam z mamą różne kupiłam :-) to dopiero mój drugi zakup, więc teraz biorę te trochę większe, gdyż niewiadomo jaka ta Nasza księżniczka będzie :p
 
reklama
19,8
7 dzień 2 blastek
Cieszę się ale ostrożnie, w poprzednich biochemicznych tez była niska. Ale wyższa niż teraz. W poniedziałek ma być 60!

Jak się pare razy miało spadające bety to takie małe wartości daja nadzieje ale raczej dodają paraliżu niż skrzydeł, wiecie co mam na myśli na pewno.

Boskooooooooo!!!!!!!!
[emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274]
 
Do góry