reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem. To wszystko jest ciężkie bardzo. Nie mam badań na krzepnięcie zrobionych ale zawsze można zrobić. ;)
To uczucie ciężkości nóg jest straszne, jakby ta krew cały czas się tam zatrzymywała. Muszę o tym też porozmawiać z dr.

Krew gęstnieje od progesteronu, który jest produkowany lub podawany właśnie w drugiej fazie cyklu. Dlatego dobrze jest brać heparynę. Niektórzy immunolodzy nawet przy prawidłowych wynikach badań zalecają jej przyjmowanie (np u misis).
Do tego rodzinna mi ostatnio mówiła, że jej córka po 3 poronieniach jak była u immunologa, to ten jej mówił że nawet jak badania wyjdą dobrze, to to się może zmienić w ciąży, więc lepiej profilaktycznie podawać w takich sytuacjach niż wydawać kasę na badania.
 
reklama
20180512_120109.jpg


W dniu 12.05 dwie niezidentyfikowane kobiety napadły na jeden ze śląskich sklepów Lidl :-D zostały "zrabowane" tylko ubranka dla niemowląt i dwie koszulki dla kobiety ciężarnej :-D
 

Załączniki

  • 20180512_120109.jpg
    20180512_120109.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 462
Krew gęstnieje od progesteronu, który jest produkowany lub podawany właśnie w drugiej fazie cyklu. Dlatego dobrze jest brać heparynę. Niektórzy immunolodzy nawet przy prawidłowych wynikach badań zalecają jej przyjmowanie (np u misis).
Do tego rodzinna mi ostatnio mówiła, że jej córka po 3 poronieniach jak była u immunologa, to ten jej mówił że nawet jak badania wyjdą dobrze, to to się może zmienić w ciąży, więc lepiej profilaktycznie podawać w takich sytuacjach niż wydawać kasę na badania.
Dokladnie. Jeszcze podkreślę ze mi 3 immunologow zakecilo heparyne do konca ciąży i dodatkowo acard. U nas w rodzinie jest przypadek ze dziewczyna w 8 czy 9mc dostala udaru. Od razu karetka,cc. Miala tak.gesta krew i dodatkowo dziury na sercu o ktorych istnieniu nie wiedzialai jedno z drugim,zrobily sie zakrzepy. Dzieki Bogu.wszystko sie dobrze skonczylo
 
A w invimedzie też jest taka możliwość?
Nie wiem, nie było bezpośredniego telefonu z centrali wewnętrznego do laboratorium. Ale jak przyjeżdżałam osobiście i prosiłam ze chce rozmawiać z embriologię to zawsze któryś ze mną gadał. Zapraszał do pokoju, pokazywał tabelkę jak się rozwijały. Tylko to w godzinach otwarcia kliniki.
A Novum ma na centrali wewnętrzny do laboratorium
 
Zobacz załącznik 856172

W dniu 12.05 dwie niezidentyfikowane kobiety napadły na jeden ze śląskich sklepów Lidl :-D zostały "zrabowane" tylko ubranka dla niemowląt i dwie koszulki dla kobiety ciężarnej :-D
Chyba tez sie skusze jak mezu bedzie w pracy:) na razie mi już zabronil ciuszek kupowac bo stwierdził ze jak.sie rodzina zjedzie to nas zasypia ubrankami-najwyzej potem bedzie jezdzil i kupowal:) ale tez lidla sa super:) ja jeszcze skarpetki kupowalam
 
Wlanie ja sie nie moge przelamac zeby zrobic z odleglosci tylko pcham pomalu ...;)
Najlepiej uszczypnie mocno, zobacz z której strony jest ta „dłuższa” czyli ostrzejsza strona igły. Ten ostry czubeczek. Ustaw igle żeby była trochę pod kontem i tym ostrym na dole. I wtedy kuj tylko z lekkim rozpędem. Im mocniej ściskasz tym boli mniej. A jak czasem czujesz ze w jakimś miejscu był opór to trochę zmień miejsce. Po wszystkim odczekaj z 10 sec zanim igle wytrzesz, można pomalować delikatnie przez chusteczkę chigieniczną dookoła ukucia- wtedy nie czuc tego szczypania na końcu.
 
reklama
Dokladnie. Jeszcze podkreślę ze mi 3 immunologow zakecilo heparyne do konca ciąży i dodatkowo acard. U nas w rodzinie jest przypadek ze dziewczyna w 8 czy 9mc dostala udaru. Od razu karetka,cc. Miala tak.gesta krew i dodatkowo dziury na sercu o ktorych istnieniu nie wiedzialai jedno z drugim,zrobily sie zakrzepy. Dzieki Bogu.wszystko sie dobrze skonczylo
Od estrofemu tez gęstnieje bardzo, chyba nawet bardziej. Dlatego na wszystkich tabletkach antykoncepcyjnych jest info ze ryzyko zakrzepicy. I zawsze Finowie o te zakrzepowe sprawy wypytują zanim wypiszą. Ja czuje spora różnice przy moich zylakach jak jestem na sztucznym z estrofemem jeszcze zanim włączę progesteron w porównaniu z podejściami gdzie estrogeny tylko naturalne
 
Do góry