reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
19,8
7 dzień 2 blastek
Cieszę się ale ostrożnie, w poprzednich biochemicznych tez była niska. Ale wyższa niż teraz. W poniedziałek ma być 60!

Jak się pare razy miało spadające bety to takie małe wartości daja nadzieje ale raczej dodają paraliżu niż skrzydeł, wiecie co mam na myśli na pewno.

✊✊✊✊ żeby się ta beta rozkręciła.
 
Czyżby ostatnia beta miała do mnie już dzisiaj nie dotrzeć? Już czuję takie parcie na okres jak nie wiem co.
 
Kurcze nie pamietam ile było za pierwszym razem bo to kilka lat temu :/ ostatnio chyba po 2 szt przez 2 dni, ale byłam wtedy w tak kiepskim stanie psych.ze mogłam coś zle zrozumieć :(
Bo mi zapisał jednorazowo 3 ale póki co krwawię więc w przyszłym tyg USG i się okaże czy się oczyscilo
 
reklama
Nie uslyszalam od zadnego lekarza po lyzeczkowaniu zeby zachodzic juz. kazdy mowil 3 mce. po poronieniu samoistnym calkowitym to tak -starac sie od razu ale nie po lyzeczkowaniu. czyli lekarze sa naprawde rozni :/
Jak bylam na kontroli jakies 3-4 tyg po lyzeczkowaniu i okazalo sie ze jestem tuz przed owu to pytalam mojej gin czy mam sie zapezpieczac (chociaz przez 7 lat nie bylo ciazy) ale mowila, ze ona by sie osobiscie nie zabezpieczala i nie widziala nic przeciwko, zeby sie starac.
 
Do góry