reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wytrzymaliśmy byliśmy na usg i mamy bijące serduszko, już widać jak sobie bije. Zarodek ma 8 mm, dziś równo 6t0d,ale doktor powiedziała, że ciąża ma 6t5d wg usg. Ja nie mówiłam, że to in vitro, więc mamy ciąże o 5 dni starszą, może urodze jeszcze w tym roku, bo normalnie to by był 4 stycznia ;)
Gratuluje :*
 
Dzisiejszy wieczor zaliczam dzis do tych hujowych gdzie z zalu zamierzam sie dzis nawalic az padne winko juz sie chlodzi w lodowce. Hehe a mysle ze duzo mi nie bedzie trzeba. A jutro wstaje i stawiam czola kolejnej walce o szczescie zakonczone sukcesem.
I tam być powinno... pij kochana... wypłacz, wyzal, pogadaj z mężem lub z sobą i zbieraj siły na kolejny miesiąc... Bo w najbliższej przyszłości w końcu musi zawiesić słońce:* ❤✊
 
Jeszcze tylko 2 cykle dziala moje leczenie immunosupresyjne dlatego chcem podejsc od razu. A co myslisz ze lepiej odczekac. Gin i Pasnik nie widzieli przeciwskazan ale wiadomo to lekarze a ty co sadzisz?
Gosia zdania sa podzielone jak zawsze, co prawda dlugo w ciazy nie bylas , ale hormony sie juz pod nia ustawily,to jedno.Drugie , nie wiem jak dlugo bedziesz krwawisz, mialas wysoki estradiol , moze sie lac ale nie musi.
Sama musisz kochana wiedziec, ja bym cykl odczekala,ale to ja.
Po prostu wolalabym zeby moje cialo sie wyciszylo i wszystko wrocilo do normy.
Jedni mowia zeby isc za ciosem, inni odczekac:)
 
Oj amh 6 , to są takie wysokie ? To nie policystyczne?
Strasznie wysokie. Ja u żadnego z pozostałych nie mam doświadczeń. Sienkiewicz robił mi hsg chyba z 8 lat temu, a od chyba 3 teraz nas prowadzi w naszej walce. Mam do niego duże zaufanie i rozumiem co do mnie mówi [emoji1] Choć wiem, że nie każda rozumie jego poczucie humoru [emoji2]
Dość specyficzny jest i nie uśmiecha się byłam u niego na jednej wizycie jak mojej dr nie było,my zaczęliśmy walkę pod koniec 2016 w między czasie miałam usuniętego polipa miesniaka i dopiero przygotowania do transferu incalej procedury leki itd,i to trwało kilka miesięcy tak naprawdę walka o dziecko u mnie jest wszystko Ok AMH i ogólnie ze mną było ok problem u nas to nasienie mojego męża uszkodzone plemniki i słabe nasienie wybraliśmy metodę IMSI dodatkowo i jakoś się udało mi pobrali 16 jajeczek zapłodniło się 6 jeden zarodek nie przetrwał zostało nam 5 jeden mi podali i tak jak wcześniej napisałam zostało 4 s u was jaka przyczyna ?
 
Gosia zdania sa podzielone jak zawsze, co prawda dlugo w ciazy nie bylas , ale hormony sie juz pod nia ustawily,to jedno.Drugie , nie wiem jak dlugo bedziesz krwawisz, mialas wysoki estradiol , moze sie lac ale nie musi.
Sama musisz kochana wiedziec, ja bym cykl odczekala,ale to ja.
Po prostu wolalabym zeby moje cialo sie wyciszylo i wszystko wrocilo do normy.
Jedni mowia zeby isc za ciosem, inni odczekac:)
Czyli mowisz ze lepiej jak hormony jednak wroca do normy
Narazie tragedi nie ma jak zwykly okres ale z wiekszym bolem brzuch.
Jak odczekam to musialabym podejsc po wakacjach bo urlopy i tym samym powtorzyc immunosupresje
 
reklama
Do góry