reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to sie zaczelo zegnajcie moje babelki ktore dalyscie mi choc na chwile poczuc to szczescie ❤❤ :( :-( :(
Od jutra licze 1dc i od niedzieli zaczynam estrofem do kolejnego crio i jade po moje dzieci

Dobrze, że możesz podchodzic od razu do crio. Może łatwiej będzie Ci przejść przez ten czas wiedząc, że działasz i wracasz po kolejne mrozaczki. Oby to podejście skończyło się piękna ciąża, która wynagrodzi wszystkie dotychczasowe niepowodzenia.
 
reklama
Oj amh 6 , to są takie wysokie ? To nie policystyczne?
Strasznie wysokie. Ja u żadnego z pozostałych nie mam doświadczeń. Sienkiewicz robił mi hsg chyba z 8 lat temu, a od chyba 3 teraz nas prowadzi w naszej walce. Mam do niego duże zaufanie i rozumiem co do mnie mówi [emoji1] Choć wiem, że nie każda rozumie jego poczucie humoru [emoji2]

Ja amh mam 16:sorry2: a Biedroneczka chyba ok 30:eek:
 
Dobrze, że możesz podchodzic od razu do crio. Może łatwiej będzie Ci przejść przez ten czas wiedząc, że działasz i wracasz po kolejne mrozaczki. Oby to podejście skończyło się piękna ciąża, która wynagrodzi wszystkie dotychczasowe niepowodzenia.
Tak to napewno latwiej pozwoli mi przezyc ten czas bo wiem ze walcze dalej i kolejny transfer wierze ze bedzie szczesliwy i zakonczony po 9 miesiacach rozowymi zdrowymi pupami :) :) ❤❤
 
Oj [emoji4] gratuluję synusia. Lejesz miód na moje serce [emoji4] ja też po criotransferze 5 dobowej blastocysty. Dziś 8 dpt
Po weekendzie test. Jestem u Sienkiewicza od kilku lat. To mój trzeci transfer. I już nie mamy żadnych mrozaków niestety. No i moje amh pozostawia wiele do życzenia [emoji853] 0.7 tylko Także bardzo liczę na to podejście. A Ty u kogo się leczyłaś?
U dr.Budzinskiej od początku aż do 15tc potem juz u mnie w mieście chodziłam do gina,ja robiłam bete pierwsza w 9dpt i wynosiła ponad 120 trzymam kciuki za twoją i napewno będzie dobrze:)
 
Ale oczywiście zamiast się cieszyć, to zaczęłam czytać, że dużo przyrosla, że może to być zasniad groniasty, że może trisomia, albo ciąża mnoga. Jeejjj, czy my się kiedyś przestaniemy martwić? ? Jeszcze dziś na wizycie lekarka powiedziała, że powinno być coś koło 100 A tu taki przyrost. 22.05 mam dopiero usg... zmartwie się na śmierć.
Na pewno wszystko jest dobrze :).. ja miałam 510,2 ale w 11 dpt ;)
 
reklama
Nie wytrzymaliśmy byliśmy na usg i mamy bijące serduszko, już widać jak sobie bije. Zarodek ma 8 mm, dziś równo 6t0d,ale doktor powiedziała, że ciąża ma 6t5d wg usg. Ja nie mówiłam, że to in vitro, więc mamy ciąże o 5 dni starszą, może urodze jeszcze w tym roku, bo normalnie to by był 4 stycznia ;)
 
Do góry