reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie no krwiomocz na szczescie mialam tylko w nocy z niedzieli na poniedzialek.
Moze sie kurde pęcherz czyms podraznil? Jakis piasek? A moze endomenda go atakuje.
Z nerkami tez raczej nic bo by chyba wyszlo w morfologii... ale umowilam sie na usg zeby dmuchac na zimne.
Wiesz co, z tym usg nerek... czasem słabi w usg je widać. Wyobraź sobie moja mama ma 3 nerki. Jednej nie widać w usg na najlepszym sprzęcie i dobrego profesora... całej nerki. I to w wielu miejscach. Nie widać jej i już. Na tomografii tylko się znajduje. Normalnej wielkości nerka...
 
reklama
Ale oczywiście zamiast się cieszyć, to zaczęłam czytać, że dużo przyrosla, że może to być zasniad groniasty, że może trisomia, albo ciąża mnoga. Jeejjj, czy my się kiedyś przestaniemy martwić? ? Jeszcze dziś na wizycie lekarka powiedziała, że powinno być coś koło 100 A tu taki przyrost. 22.05 mam dopiero usg... zmartwie się na śmierć.
Bardzo często na początku tak przyspiesza, spokojnie
 
Wiesz co, z tym usg nerek... czasem słabi w usg je widać. Wyobraź sobie moja mama ma 3 nerki. Jednej nie widać w usg na najlepszym sprzęcie i dobrego profesora... całej nerki. I to w wielu miejscach. Nie widać jej i już. Na tomografii tylko się znajduje. Normalnej wielkości nerka...
Huh no cos Ty!! Ale jajka.
Wiesz ja juz to wszystko przechodzilam poza krwiomoczem 4 lata temu. Tez mi wtedy nic nie bylo a objawy zapalenia.
2 lata sie bujalam po lekarzach. Od tamtej pory i tak ciagle chce mi sie siusiu jak trzylatce ale nauczylam sie z tym zyc.
A lekarze zwalili na pęcherz nadreaktywny i endometrioze. Ale nie wiem czy to moze powodowac krwiomocz.
 
reklama
Do góry