reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Za pierwszym razem robiłam badanie w 11 dpt dwóch trzydniowych zarodków i wtedy beta wynosiła 2. Później rosła, najpierw po 48 godzinach było 10 z hakiem, później 23 a następnie po 72 godzinach przyrost do 42,5 i potem zaczęła spadać.
O nieeee to juz bylas w takiej sytuacji :(:(:( jejuu ile my musimy przejsc, trudne sa te chwile dla nas:(
 
Zgłaszałas lekarzowi .luteina niestety tak działa .. mnie piekło strasznie że jak robiłam siku to zeby zagryzalam ale przepisała mi maść i jest o wiele lepiej przemywamy też tamtym rose i też jest lepiej do tego sudokkrem lub inny krem dla dzieci na odparzenia .. musisz zrobić wyniki z krwi bo ja przy tym nabawiłam się bakterii a bakterie w ciąży rzecz zbędna i niebezpieczna
Jutro mam wizytę więc wszystko mu opowiem. Ja też Tantum Rosa się przemywam póki co, jakieś okłady z maslanki, clotrimazolum jeszcze smaruje. Parę razy nasiadowka w wodzie z octem, tak mi mój gin polecił jak byłam w ciąży. Ale teraz chyba za dużo tego octu dałam bo wyszczypalo mnie jak nie wiem :/
 
O nieeee to juz bylas w takiej sytuacji :(:(:( jejuu ile my musimy przejsc, trudne sa te chwile dla nas:(
No właśnie nie wiem ile jeszcze trzeba przejść, chociaż to dopiero trzeci transfer, to czuję się już nieźle przeczołgana. Jedyna nadzieja w tym mrożakach, co zostały.
Najgorsze, że powtórzyła się analogicznie taka sama sytuacja jak za pierwszym razem.
 
reklama
Do góry