reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Kurcia Domyślam się, że wzięłaś już pół apteki itd, ale ja np od początku ciąży miałam bardzo liczne bakterie w moczu, a posiew czysty i lekarka poleciła pić sok żurawinowy 100%, dzisiaj odebrałam wynik z moczu i ZERO bakterii, a pije go trzy tygodnie codziennie, nie wiem czy próbowałaś.
Pije go pije :) i duzo wit.c
Myślałam że tylko ja mam tak niepokolei w głowie że rozbieralam testy ciążowe na czynniki pierwsze [emoji23]
Phi. Cos Ty :) dziewczyny na staraczkach maja nawet jakas aplikacje ktora zmienia zdjecie na "negatyw" w sensie ze zdjecie jak klisza. Wtedy lepiej widac cienie cieni :)
A jak go pijesz? ten niedobry sok sam czy dolewasz do czegos? mialam taki z apteki w butelce i byl cierpki jak diabli :/ a i ile dziennie go pijesz?
Ja kiedys walilam z niego shoty :D teraz dolewam do wody lub herbaty. Ale kwasne dziadostwo ;)
Nie dziękuję. Jakoś trzeba żyć dalej.
Kochana...jakos to bedzie. Jeszcze jest iskra nadziei. A jesli nie to trzeba walczyc dalej chociaz. Tak cholernie boli. Macie mrozaki?
 
reklama
Albo już spada. Zrobię jeszcze raz w czwartek ale jak znowu mnie czeka historia z betą jak po pierwszym transferze, to trafię do zakładu zamkniętego chyba. :(
Justin kuzwa jak to mozliwe?! Ja mam nadzieje, ze ten przecinek w zlym miejscu postawili! Kurde.jak nie wyjdzie to Pasnik i Ciechocinek, inaczej tego nie widze... ale czekamy razem do czw w takim razie :*
 
Oprócz mdłości i problemów z dopinaniem spodni wszystko w normie ;)
Dwa razy plamilam ale krwiaka brak więc jestem dobrej myśli :tak:
Za tydzień w środę wizyta więc zobaczymy jak maluszek się miewa :D

@Justin87 koniecznie powtórz bete! Kciukow nie puszczam ✊✊
Czas zaglądać na działy ciążowe :D oooh te wstrętne plamienia!!!
To czekamy do środy na wiadomości ❤
 
Pije go pije :) i duzo wit.cPhi. Cos Ty :) dziewczyny na staraczkach maja nawet jakas aplikacje ktora zmienia zdjecie na "negatyw" w sensie ze zdjecie jak klisza. Wtedy lepiej widac cienie cieni :) Ja kiedys walilam z niego shoty :D teraz dolewam do wody lub herbaty. Ale kwasne dziadostwo ;)Kochana...jakos to bedzie. Jeszcze jest iskra nadziei. A jesli nie to trzeba walczyc dalej chociaz. Tak cholernie boli. Macie mrozaki?
Ja piernicze...ta nowoczesna technologia haha
 
A jak go pijesz? ten niedobry sok sam czy dolewasz do czegos? mialam taki z apteki w butelce i byl cierpki jak diabli :/ a i ile dziennie go pijesz?

Nie, sam nie, bo bym chyba zwymiotowała :p leje tak 1/5 szklanki, dolewam np sok z czarnego bzu (żeby to osłodzić) i woda niegazowana :-) szklankę dziennie. Na tym co teraz mam, nie ma napisanego limitu, na poprzednim było, że maksymalnie ok. 20ml na dzień
 
reklama
Justin kuzwa jak to mozliwe?! Ja mam nadzieje, ze ten przecinek w zlym miejscu postawili! Kurde.jak nie wyjdzie to Pasnik i Ciechocinek, inaczej tego nie widze... ale czekamy razem do czw w takim razie :*
No właśnie nie wiem, co o tym myśleć. Niby u nas jest czynnik męski a u mnie wszystko cacy. Dodatkowo mam przecież dziecko. Czy coś się mogło spierdzielić w immunologii tak nagle? Czy po prostu zarodki są słabe? :(
 
Do góry