reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Od razu Pasnik
Klinika raczej nie licz ze cie gdzies wysla na badania to rzadkosc i sporadyczne przypadki chyba tylko slynny tu Ciechocinek tak dziala reszta ma immunologie gleboko w dupie. No jeszcze dzoasiowy invimed ale tu na oko dla zbicia kasy bez badan poprobujemy
Dzoasia tez jest w Ciechocinku:) a wczesniej w macierzynstwie
 
Suuuper:-) :) u mnie też jest nasienie dawcy, ja jestem na przełomie wodnik-ryba :-) :) nawet w niektórych horoskopach byłam wodnikiem(20 luty;) ale czuje się rybką:biggrin2:
Więc jak mi się uda to też będę miaławonika:D
Powiedz mi ile masz mrożaczków jeszcze?
Jeszcze 4 2 super i 2 troszke slabsze
 
@Cozza -ooojjj wiem, że qurewsko boli. Ja 19.02.2018 po zerowej becie - radziłam sobie tak ;) tańczac z panem tadeuszem :pi bardzo ale to bardzo pomogły mi kochane kobiety z tego forum :) - bo jest tu tyle pozytywnych wariatek , które dają nadzieję. Kobieto uda Nam się kiedyś - wszystkim sie tu uda. Popłacz sobie , pokrzycz walnij sasiada , ktorego nie lubisz i walcz dalej !!!!!!!! Mamy tę moc ✊Zobacz załącznik 854417
Fiu fiu lody i Tadek uuuu ja to bym zygala dalej niz widze :biggrin2::biggrin2:
 
reklama
Dziewczyneczki najdroższe. Lekarki moje pomocne. Czy taki wynik to jest dobry wynik? Nigdy nie byłam w ciąży, beta zawsze zerowa.
Zobacz załącznik 854383
Serio? O matulu. Wreszcie jakiś dobry wynik...! :) Ciekawe, że mi wyszło, bo gdzieś czytałam, że nie ma sensu robić allo jak się nie było w ciąży bo będzie zero...


Zadzwonię na pewno.


Wiem właśnie. Cholerstwo. Dlatego chyba od razu poproszę jutro o monural, bo furagina jest taka średnia.
kurcia ja jak się kiedyś dluzej bujalam i jadłam masę furaginy to miałam jeden z objawów nieporządanych z opakowania - takie strasznie bolesne skurcze. Ja akurat w stopie, ale bol taki jak skorcz łydki jak wiesz co mam na myśli. I drganie powieki, takiemrowienie nad górna warga. Jadłam potem na to masę magnezu i potasu, witaminki B. A piszę bo wiadomo przed transferami skórce niewskazane, magnezu to mi w Nowum 3x2 dziennie kazali wcinać na wyciszenie macicy. A potas z kolei nie wskazany. Tak wiec jak by co to suplementuj sobie ten Mg żeby mieć zapasy
 
Do góry