reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gosia wiem ze jest ujowo, ale pomysl ile juz przeszlas...w tych czy w tamtych butach...mozesz byc w ciazy i z ta mysla masz sie budzic i chodzic spac❤️❤️❤️Ja tez tym zdaniem zyje i daje mi ono kopa na walke na przyszlosc, byla implantacja masz receptywne endo, to do tychczas bylo niewiadome.pierwsze koty za ploty i dzialaj❤️
Ale ja wlasnie napisala to co daje mi kopa do dalszego dzialania nie ze siedze i sie doluje te dwa cytaty zawsze mi pomagaja podniesc glowe i wypiac cyc po ciosie w morde ;)
A tym bardziej ze to co bylo moim cudem przez chwile uswiadomilo mi wlasnie ze ciaza u mnie jest mozliwa wiec tym wiecej jest we mnie sily do dalszej walki. Leki dzis odstawiam juz sobie troche popalilam zeby wkurw chwilowy na zycie mi przeszedl zaraz naleje sobie czerwonego eliksiru z mamusiowej spizarni i moze nie padne :D D
Juz jestem umowiona z lekarzem od 1 dc estrofem 3x1 i 9-11dc widzimy sie w klinice na podgladzie
Jeszcze tylko meila jutro do Pasnika skrobne czy nie ma na mnie dodatkowych pomyslow moze ten accofil jeszcze by wspomogl bardziej ta implantacje. Napewno zwiekszam encorton jesli nie przez Pasnjka to razem z ginem 10 to moglo byc za malo
 
Hej kochane
Czy któraś z Was przyjmowała provere ??
Bo ja obecnie przyjmuje do ok 4 czerwca I jestem ciekawa czy po zakończonym leczeniu będę mogła od razu w tym cyklu podejść do criotransferu
 
reklama
Do góry