reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No niestety z 2tyg wyprzedzeniem około się na te komórki nk czeka. I jeszcze odpowiedni dzień cyklu. Ja cież....

Dziewczyny a powiedzcie mi - czy dr Paśnik akceptuje wyniki z zewnątrz? Bo robię wszystko tu u siebie i nie chciałabym robić u niego jeszcze raz...
Tak. Ja tylko Cba miałam robiony w Lodzi a tak to.diagnostyka, alab, prokocim. Z tego.co.kiedys czytałam to Malinowski nie akceptuje innych badan a P to super facet
 
Właśnie niestety, ale tak mnie w nocy piekło, że bym rana nie dotrzymała bez furaginy, a nie miałam pojemniczka żeby dać do badania... A jeszcze ta krew ło jezu. Jak ją zobaczyłam to miałam ochotę zjeść całą paczkę furaginy.
Monural w saszetce mam. Też się zastanawiałam czy nie wziąć, ale to już wolę żeby lekarz powiedział... Dziwne jest tylko to, że 4 lata temu brałam przez miesiąc szczepionkę na E.Coli, żeby nie dostawać zapalenia a tu buch. Zapalenie. Chyba, że inna bakteria jakaś.... Mam nadzieję, że mi da jakiś porządny lek i wszystko przejdzie... tylko znów komórki NK muszę przesuwać...

Z pęcherzem nie ma żartów. Ja przed pierwszym transferem 3 miesiące się męczyłam, raz poszło na nerkę. Jak zostaniesz na furaginie to jedz conajmniej 10 dni, nawet jakby objawy ustąpiły wcześniej, żeby zapalenie nie wróciło za miesiąc.
 
Pierwsza beta byla 45.5 druga 45.4 a ta 23.5 to juz spadkowa :(
Oj Boże kochana wiem co przechodzisz i aż mi łzy się cisnął same do oczu:( myślałam ,ze ci się uda. Tak dużo dostałaś po tyłku ,a teraz jeszcze raz .... kiedy to się skończy? Gosik masz jeszcze mrozaczki? Masz jakiś plan?
 
%hamowania swietny:)
Serio? O matulu. Wreszcie jakiś dobry wynik...! :) Ciekawe, że mi wyszło, bo gdzieś czytałam, że nie ma sensu robić allo jak się nie było w ciąży bo będzie zero...

Ale zadzwon tsm na prokocim czy faktycznie nie mozesz teraz ztobic tego badania
Zadzwonię na pewno.

Z pęcherzem nie ma żartów. Ja przed pierwszym transferem 3 miesiące się męczyłam, raz poszło na nerkę. Jak zostaniesz na furaginie to jedz conajmniej 10 dni, nawet jakby objawy ustąpiły wcześniej, żeby zapalenie nie wróciło za miesiąc.
Wiem właśnie. Cholerstwo. Dlatego chyba od razu poproszę jutro o monural, bo furagina jest taka średnia.
 
reklama
Do góry