reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Też się pocieszam tym faktem że wiele dziewczyn ma gorszy problem i zachodzą ... A u mnie w sumie tylko małe torbiele na jajnikach i zatkane jajowody ... Jest iskierka bo wiem że mogę zajść ... Teraz tylko żeby się udało donosić ... A powiedzcie mi jeśli będę musiała mieć zabieg to ile czasu muszę poczekać z następnym transferem?
Mi kazali czekac trzy pelne cykle, ale wiem ze sa dziewczyny ktore podchodzily do crio juz w kolejnym[emoji4] wszystko zalezy od Twojego lekarza prowadzacego
 
reklama
Dziewczyneczki najdroższe. Lekarki moje pomocne. Czy taki wynik to jest dobry wynik? Nigdy nie byłam w ciąży, beta zawsze zerowa.
upload_2018-5-7_14-51-59.png
 

Załączniki

  • upload_2018-5-7_14-51-59.png
    upload_2018-5-7_14-51-59.png
    15,7 KB · Wyświetleń: 424
Właśnie niestety, ale tak mnie w nocy piekło, że bym rana nie dotrzymała bez furaginy, a nie miałam pojemniczka żeby dać do badania... A jeszcze ta krew ło jezu. Jak ją zobaczyłam to miałam ochotę zjeść całą paczkę furaginy.
Monural w saszetce mam. Też się zastanawiałam czy nie wziąć, ale to już wolę żeby lekarz powiedział... Dziwne jest tylko to, że 4 lata temu brałam przez miesiąc szczepionkę na E.Coli, żeby nie dostawać zapalenia a tu buch. Zapalenie. Chyba, że inna bakteria jakaś.... Mam nadzieję, że mi da jakiś porządny lek i wszystko przejdzie... tylko znów komórki NK muszę przesuwać...
Ale zadzwon tsm na prokocim czy faktycznie nie mozesz teraz ztobic tego badania
 
reklama
Do góry