reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam mrozaki po ktore ruszam w kolejnym cyklu ide za ciosem. Podobno po biochemicznej szybciej sie udaje. Ale akurat nie dlatego moja kuracja immunosupresja dziala do jeszcze 2 miesiace wiec nie ma co sie zastanawiac. Troszke przykro bo cieszylismy sie ze to nasze bable kolejne juz sa z nasienia dawcy ale to nic zdecydowalismy sie na ten krok bo wiemy ze bez wzgledu na to i tak bedziemy je kochac.
A pozniej ewentualnie z groszkami od Pasnika bedziemy walczyc o rodzenstwo z naturalsa skoro ruszylo do przodu to co bylo kiedys nieosiagalne ;)
Jak to powiedziala annamarie w koncu wiem ze moge byc w ciazy :) i tego sie trzymam i bede w niej ze szczesliwym finalem. Hehe widocznie los tak chce zeby dzieci tak jak rodzice byly wodnikami :D a to juz bedzie armagedon w domu bo wodnik zawsze chce postawic na swoim :) ale ma tez piekna dusze i mnustwo pomyslow i zdolnosci
Tak trzymaj Gosiu,
jeszcze bedzie przepieknie:)
 
Ostatnia edycja:
@misis188 a jeszcze mam wynik testu cytotoksycznego, że nie stwierdzono przeciwciał cytotoksycznych przeciw dawcy (mężowi) to też dobrze ? :)
To dobrze, tzn ze gdybys musiala miec szczepienia to mozesz byc szczepiona jego limfocytami. Na NK jest intralipid, nie wiem kiedy zalecają steryd bi ja mialam zabroniony przez szczepienia. Ale moze u Ciebie jak nie bedziesz musiala sie szczepic to Ci steryd dadza. Z tym accofilem to nie wiem co na to zaleca Sydor i Pasnik. Kiedys S mowil ze Sacha jest zwolennikiem accofilu, to moze jest jeszcze inna metoda na KIRy-nie wiem bo ja ten wynik dobry mialam ale te slowa pamietam
 
Hej, jestem nowa na forum. Podczytuje Was od dłuższego czasu, ale dzisiaj postanowiłam napisać. W kwietniu podchodziłam do pierwszej procedury in vitro. Po cięzkiej i długiej stymulacji na końskich dawkach hormonów udało mi sie uzyskąc 2 zarodeczki, sredniej klasy 6B, reszta niestety nie dotrwała do 5 doby. U mnie problem to endometrioza, niskie AMH i wiek :( Dzisiaj zrobiłam bete (8 dpt, 3 dniowe zarodki) i niestety wyszla 0,1. Nie liczyłam, że za pierwszym razem się uda, ale miałam cicha nadzieje. Napiszcie proszę jak sobie radziłyście po nieudanych próbach, bo mi niestey idzie kiepsko. Staram się mysleć pozytywnie, ale dzisiaj sie załamałam.
Cześć :)
Też mam endometriozę i dość niskie jak na swój wiek AMH. Miałam dwa transfery nieudane, ale walcze dalej. Przychodzą chwile zwątpienia. Trzeba poryczeć, a potem skupić się na walce. Bo tam w oddali jest cel - spacery na słoneczku z małym bobasem. I mimo, że nie przychodzi nam to łatwo i bezboleśnie to cel osiągniemy. Tylko czasem musimy dłużej poczekać.

@gosia321 waleczna babka!!! Koronę masz przyklejoną superglue!
 
dr Paaaaaśnik 15 czerwca mi się trafił. juhu. wiem, że to za miesiąc, ale na cytokiny się 3 tyg czeka...więc akurat zleci.
Tak btw to jutro jest wolny termin gdyby któraś chciała :)
 
Kurczaczku a zorientuj.sie czy nie robia gdzies w Krakowie oceny cytokin i.współczynnika Th1/Th2-ja to badanie robilam w Lodzi przy doszczepieniu jak mnie jeszcze Sydor konsultowal bo wiem ze doc P tez na podstawie tego wyniku kieruje na szczepienia, a jak chcesz jechac do Lodzi to moze dobrze by ten wynik miec. Bo doc chyba nie zleca tych allo mlrow tylko raczej to badanie. A jak nie ma tego gdzies blisko to najwyzej zrobisz jak Ci doc kaze w Lodzi i wynik mailowo z nim skonsultujesz
 
Kochane,wizyta za nami,tak więc pęcherzyk jest, jeden :-) Dziś jest18 dpt jednej blastki.Teraz tydzień względnego spokoju i wizyta w przyszły poniedziałek,kiedy to już powinno być bijące serduszko.Na razie się nie ekscytuję, ale jestem troszkę spokojniejsza:-)
Super gratulacje .. czekamy teraz na serducho .. ja w środę jade usłyszeć najpiekniejsza melodie dla uszu ;)
 
reklama
Kurczaczku a zorientuj.sie czy nie robia gdzies w Krakowie oceny cytokin i.współczynnika Th1/Th2-ja to badanie robilam w Lodzi przy doszczepieniu jak mnie jeszcze Sydor konsultowal bo wiem ze doc P tez na podstawie tego wyniku kieruje na szczepienia, a jak chcesz jechac do Lodzi to moze dobrze by ten wynik miec. Bo doc chyba nie zleca tych allo mlrow tylko raczej to badanie. A jak nie ma tego gdzies blisko to najwyzej zrobisz jak Ci doc kaze w Lodzi i wynik mailowo z nim skonsultujesz
O juz widze ze cytokiny tex bedziesz miec:)
 
Do góry