reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurcia a z ręka na sercu piłaś tyle ile trzeba? Teraz pij bardzo duzo, żurawina do picia i połykania tez. 2 litry dziennie minimum, od razu lepiej ale jak zaczynasz mniej to wraca cholerstwo jeśli nie doleczysz. Dupa z tym, przykro mi
Właśnie nigdy nie miałam do tego skłonności. Pęcherz mnie bolał 2 lata, ale po tonach wizyt u urologów, którzy niczego się nie doszukali i zrzucili na "nadreaktywny pęcherz", okazało się, że endomenda wszystkiemu winna, bo się przylepiła do pęcherza i po laparoskopii było o niebo lepiej. A dziś jak mnie siekło zapalenie, tak w życiu takiego nie miałam. Masz rację, że pewnie za mało piłam...
 
reklama
@RedHotChiliPepper28 @Barburka @Iskra_82 kochane ✊✊✊✊✊✊ za badania! Niech maluchy dadzą się ładnie pomierzyc :) cudownych widoków ❤❤❤
@shaggy ✊✊ za malucha ! :) cudownych widoków ❤
@redferrari @anita9014 kochane ✊✊✊✊ za jajca ! Niech pięknie rosną! ❤❤
@Netiaskitchen kochana ✊✊ za Wasz cud ! Niech pokaże jak ładnie się zadomowil :) cudownych widoków ❤
@izabella87 @lama70 kochane ✊✊✊✊ za pozytywny przelot do bazy! Niech maluszki zadomowia się na najbliższe 9miesiecy! ❤❤
@gosia321 kochana ✊✊za przyrost! Czekamyyy ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :* ❤
Ja nie dziękuję jeszcze,żeby nie zapeszyć :-)
 
Do góry