reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No niestety z 2tyg wyprzedzeniem około się na te komórki nk czeka. I jeszcze odpowiedni dzień cyklu. Ja cież....

Dziewczyny a powiedzcie mi - czy dr Paśnik akceptuje wyniki z zewnątrz? Bo robię wszystko tu u siebie i nie chciałabym robić u niego jeszcze raz...
Mi kazał robić u siebie. Jeśli chodzi o te komórki nk to w zestawie subpopulacje limfocytów one sie znajdują. Przez ten pierwszy tydzień majowy nigdzie nie mogłam tego zrobić przez te wolne dni w kratkę a miałam zalecenie 18-22 dc. Udało mi sie zrobić w centrum zdrowia dziecka a wynik miałam po 3 dniach.
 
Mi kazał robić u siebie. Jeśli chodzi o te komórki nk to w zestawie subpopulacje limfocytów one sie znajdują. Przez ten pierwszy tydzień majowy nigdzie nie mogłam tego zrobić przez te wolne dni w kratkę a miałam zalecenie 18-22 dc. Udało mi sie zrobić w centrum zdrowia dziecka a wynik miałam po 3 dniach.
Jak w jakimś szpitalu maja pracownie zgodności tkankowej to tam powinni zrobić.
 
Właśnie niestety, ale tak mnie w nocy piekło, że bym rana nie dotrzymała bez furaginy, a nie miałam pojemniczka żeby dać do badania... A jeszcze ta krew ło jezu. Jak ją zobaczyłam to miałam ochotę zjeść całą paczkę furaginy.
Monural w saszetce mam. Też się zastanawiałam czy nie wziąć, ale to już wolę żeby lekarz powiedział... Dziwne jest tylko to, że 4 lata temu brałam przez miesiąc szczepionkę na E.Coli, żeby nie dostawać zapalenia a tu buch. Zapalenie. Chyba, że inna bakteria jakaś.... Mam nadzieję, że mi da jakiś porządny lek i wszystko przejdzie... tylko znów komórki NK muszę przesuwać...
Kurcia a z ręka na sercu piłaś tyle ile trzeba? Teraz pij bardzo duzo, żurawina do picia i połykania tez. 2 litry dziennie minimum, od razu lepiej ale jak zaczynasz mniej to wraca cholerstwo jeśli nie doleczysz. Dupa z tym, przykro mi

Tzn. Pytam czy piłaś bo często słyszę ze kobiety i faceci tez jak są tak zawaleni w pracy robota ze nawet nie ma czasu na siusiu to tyrają tyrają, piją mniej, do dziś pamietam jak kuzyn poszedł do korpo i go zalali papierami tak ze wstać od biurka nie mógł po tygodniu tez krwią siusial
 
Ostatnia edycja:
Kochana moje proszę Was o poradę, w którym tygodniu ciazy lekarz kazał Wam całkiem odstawić encorton???, byłam na dawce 15 i stopniowo zaszlam do 5 a jutro powinnam odstawić już całkiem ale się boję...jutro zaczynam 11 tydz ciąży.

Ja zaczęłam odstawiać po skończonym 12tc (zalecenia immunologa). Schodziłam z 10, po tygodniu 5, po kolejnym tyg 2,5.
Myślę że jak już zeszłaś do 5, to nie ma co dłużej ciągnąć tej dawki, tylko trzeba zaufać lekarzowi:)
 
No niestety z 2tyg wyprzedzeniem około się na te komórki nk czeka. I jeszcze odpowiedni dzień cyklu. Ja cież....

Dziewczyny a powiedzcie mi - czy dr Paśnik akceptuje wyniki z zewnątrz? Bo robię wszystko tu u siebie i nie chciałabym robić u niego jeszcze raz...
Tak, nie raz mówił ze można u niego, można nie u niego, nie ma problemu
 
reklama
Do góry