reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@@Agniecha1508 piękne rudzielce. Do mojego stada kiedyś dołączy Rudy.

Wszystkie piękne bez wyjątku [emoji173] [emoji7] [emoji779]
@Hooope86 - mie się marzy czarna koteczka i brytyjczy - ale małżowina ma sie na 4 i 5 nie godzi :no: , bo są jeszcze 2 typowo podwórkowe i dokarmiam ze wsi parę sztuków. Małż sie smieje , że koty jedza lepiej od niego :rofl: Mówi, że po jego trupie :sorry: - ostatnio się śmiałam aby nie kusił mnie:wink:
 
reklama
@Hooope86 - mie się marzy czarna koteczka i brytyjczy - ale małżowina ma sie na 4 i 5 nie godzi :no: , bo są jeszcze 2 typowo podwórkowe i dokarmiam ze wsi parę sztuków. Małż sie smieje , że koty jedza lepiej od niego :rofl: Mówi, że po jego trupie :sorry: - ostatnio się śmiałam aby nie kusił mnie:wink:
Mój się nie chce zgodzić na trzeciego, ale myślę, że jak się przeprowadzimy na większe mieszkanie, to zmieni zdanie. ;)
 
Dziewczyny ale mnie dziś napiernicza głowa ,po czerwonym syropie z zaleceń naszej doktórki @dżoasia - łojjjj - quwa za własne pieniądze i na własne życzenie tak cierpieć :growl: to tylko taka jak ja blondiii od urodzenia potrafi :p. Do żelków namawia menda kaloria , a do syropu? - hymmm - brak umiaru ? :realmad:- wiem ! Moja pazerność:errr:
 
Dziewczyny ale mnie dziś napiernicza głowa ,po czerwonym syropie z zaleceń naszej doktórki @dżoasia - łojjjj - quwa za własne pieniądze i na własne życzenie tak cierpieć :growl: to tylko taka jak ja blondiii od urodzenia potrafi :p. Do żelków namawia menda kaloria , a do syropu? - hymmm - brak umiaru ? :realmad:
Jak boli, to znaczy, że działa. ;)
Pij wodę, dużo wody. :*
 
Boże, same potencjalne toxoplazmozy na tym forum hihi :-D my z M adoptowaliśmy psa ze schroniska trzy lata temu i to była najlepsza decyzja Naszego życia :-)
IMG_20151008_210218.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20151008_210218.jpg
    IMG_20151008_210218.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 508

Dzięki :-) taka przytulanka. Ja nie wiem, jak On wytrzymał pół roku w schronisku, a Bóg jeden wie co się z nim działo wcześniej... Czuć w dotyku, że miał zebra połamane, a jak do Nas przyszedł i mocno machałam rekami to bał się, że go uderzę :-( teraz to chyba najszczęśliwszy głodomorek i śpioch oraz przytulasek na świecie :-)
 
Dzięki :-) taka przytulanka. Ja nie wiem, jak On wytrzymał pół roku w schronisku, a Bóg jeden wie co się z nim działo wcześniej... Czuć w dotyku, że miał zebra połamane, a jak do Nas przyszedł i mocno machałam rekami to bał się, że go uderzę :-( teraz to chyba najszczęśliwszy głodomorek i śpioch oraz przytulasek na świecie :-)
Jeden z moich piesków też jest ze schroniska, reagował dokładnie tak samo, na gwałtowne ruchy, zamiatanie i szczotkę, głośny krzyk. Kuliła się i uciekała
 
reklama
Do góry