reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, wiem, że być może moje pytanie jest nie na miejscu ale czy którejś z Was nie zostało się trochę Estrofemu i tej Faxipiryny czy czegoś tam przeciwzakrzepowego? W dniu transferu byłam tak zakręcona, że poprosiłam o receptę tylko na luteine. Źle obliczylam, myślałam, że mi starczy do wizyty :( wizyta w sobotę. Nie opłaca mi się jechać ponad 100 km tylko po receptę. Z chęcią odkupie wszystko co macie, płace za wysyłkę :-) może któraś mnie wspomoże? Pozdrawiam, miłego dnia :-)
 
reklama
Cześć, miłego dnia życzę. :)
@Koniczyna82 powodzenia. :)
U mnie dzisiaj 5 dpt, śpiąca jestem jak nie wiem, piersi bolą, wszystko byłoby pięknie gdyby leki nas nie oszukiwały. ;)
@Gotart a Ty jak tam dzisiaj? Idziesz w poniedziałek na betę?
Chyba skusze sie w poniedziałek lub wtorek. A Ty kiedy? Dzis juz sie tak przebudzilam,oczu dobrze nie otworzylam i dostalam zawrotu glowy. Nigdy tak nie mialam,wiec pojawila sie nadzieja...
 
Dziewczyny, przy gonapeptylu mogę być aktywna fizycznie? Dużo jeżdżę rowerem, ostatnio w ciągu 2 dni 91 km. Zastanawiam się kiedy powiedzieć stop i przejść na nording walking [emoji28]
 
Witam
jeśli ktoś potrzebuje mam
Fragmin 5000 j.m. 7 zastrzyków
Encorton 1 całe opakowanie i ponad połowe drugiego
Estrofem 1 całe opakowanie , w drugim 17
Mnie się już nie przydaja z powodu naturalnego cudu odsprzedam wszystko na pewno sie dogadamy, prosze o priv lub na arti.m@o2.pl
 
Dziewczyny, przy gonapeptylu mogę być aktywna fizycznie? Dużo jeżdżę rowerem, ostatnio w ciągu 2 dni 91 km. Zastanawiam się kiedy powiedzieć stop i przejść na nording walking [emoji28]
mi lekarz powiedział, że on właściwie nie wpływa i mogę ćwiczyć tylko mniej intensywnie - trningi siłowe odrzucić :)
 
jeszcze mnie do kłamstwa namawiacie :D a gdzie kolorowe bandarze można kupić? to by był hit jakbym cała zabandażowana przyszłą zamiast kiecki :) i wtedy bym była gwiazdą wieczoru :)

Nie chce pójść za daleko ale kolorowe gipsy są ;)))
A bandaże kolorowe dostają psiaki po zabiegach - nasz miał czarny w czachy, różowy w serduszka (nie przepadał za nim), niebieski w chmurki itd.... ;)
 
reklama
Nie chce pójść za daleko ale kolorowe gipsy są ;)))
A bandaże kolorowe dostają psiaki po zabiegach - nasz miał czarny w czachy, różowy w serduszka (nie przepadał za nim), niebieski w chmurki itd.... ;)
ja bym chyba strzelała w ten niebieski w chmurki - w niebieskim mi dobrze...
czyli muszę po prostu udać się do weterynarza? I udawać psa :D
tam mnie jeszcze nie było - ale wszystko przede mną :)
 
Do góry