reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pęcherzyk 8 mm jest urósł od ostatniego badania... Ciążę obliczył na 4tydzien i 5 dzień mówi że niektóre ciaze rozwijają się trochę wolniej ... Obecnie daje 50%szans ...10 kolejne badanie jeśli i wtedy nie będzie zarodka to znaczy że się nie rozwija
O mój Boże. Czeka Cię cholernie ciężkich 6 dni. Jestem z Tobą całym serduchem. 50 procent to jednak duzo. Trzeba myśleć że szklanka jest do połowy pełna
 
Te
@Gosia892 jak się czujesz? Jesteśmy na tym samym etapie, 2 dpt. Beta dopiero za tydzień w piątek :( odczuwasz coś, jakieś zmiany? Ja się czuje jakby zaraz miał przyjść okres, boli krzyż i jajniki. Nic więcej narazie, pozostaje czekać Ale to jest strasznie trudne!
z mialam bol kregoslupa od 3 dpt i cmienie w jajnikach takze glowa do gory
 
Kuwaa, aż się boję zaglądać tu dzisiaj. Co za zła passa Pysia Kochana tule mocno, liczyłam, że to będzie dla was piękny dzień, bo beta podrosła ładnie. Ech :(
Gdzieś jeszcze siedzi cicha nadzieja że ten mały cholernik drgnie ... Ale sama nie wiem czy robić sobie nadzieję
 
reklama
10 kolejne USG i musi być widać zarodek ...jeśli nie to nie ma złudzeń ...
Daj mu jeszcze czas, a badali ci dzis bete? Kurcze tak ladnie zaczela rosnac. Dobrze doczytalam, ze masz odstawic leki? Moze do wizyty jednak jeszcze bierz? Znam to czekanie, ale do ostatniego momentu trzeba miec choc cien nadziei. :(
 
Do góry