reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana bo u mnie problem z.immunologia i musze sie szczepic limfocytami meza. A to troche trwa 3x co 3 tygodnie i potem znow czekanie na badania i wyniki, zeby spr reakcje organizmu, wiec tak poczatek lipca obstawiam, ze znow rusze :* wytrwalosci kochana, to juz prawie finish :) trzymam kciuki!
Ojejku wiem że czekanie to najgorsze co może być...bynajmniej dla mnie. Ale jak ma się o co walczyć to i to czekanie inaczej się odbiera :) Trzymam mocno kciuki za was :)
 
Przykro mi kochana :( Wiem jakie to trudne też przez to przeszłam :(
A jak to u Ciebie było ? Pęcherzyk 8 mm ciążę obliczył na 4 tydzień i 5 dzień leki odstawił mowi że czasami są ciążę co się rozwijają trochę wolniej na chwilę obecną daje 50%szans ...10 kazał przyjechać na kolejną wizytę i wtedy musi być widać jak nie to znaczy że się nie rozwija ...a jak było u Ciebie dokładnie ?
 
O rany! Co za ch*jowy dzień...a pecherzyk był? Kurcze....Pysiu przykro mi
Pęcherzyk 8 mm jest urósł od ostatniego badania... Ciążę obliczył na 4tydzien i 5 dzień mówi że niektóre ciaze rozwijają się trochę wolniej ... Obecnie daje 50%szans ...10 kolejne badanie jeśli i wtedy nie będzie zarodka to znaczy że się nie rozwija
 
reklama
Kuwaa, aż się boję zaglądać tu dzisiaj. Co za zła passa Pysia Kochana tule mocno, liczyłam, że to będzie dla was piękny dzień, bo beta podrosła ładnie. Ech :(
 
Do góry