reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy wszystkie miałyście wykonany zabieg na zarodku Assisted Hatching bo mi lekarz powiedział że przy mrożaczkach to zwiększa szanse, może to jakaś myśl dla przyszłych mam ... ja miałam, koleżanka miała za 3 razem i wtedy się udało
Tak,zalecają dla wszyatkich mrozaczkow,bo po mrozeniu oslonka twardnieje i zarodkowi jest trudniej się zagniezdzic.Ja miałam za pierwszym razem i teraz tez.Teraz dodatkowo embryoglue.Może to właśnie pomoglo?kto wie
 
reklama
Dziekuje za słowa wsparcia. Chce walczyc dalej
Ile przezylyscie punkcji i transferow? Ile z Was sie decydowało na transfer 2 zarodkow?
Hej Kochana Ja miałam 5 pełnych transferów za każdym razem podane po 2 zarodki .Przedostatni transfer czyli 4 byly mrozaczki ale też nie zostały ze mną (razem 6 transferow) Walczę dalej Teraz sprawdzam immunologie Powodzenia ❤
 
Kochane musialam sily pozbierac i glowe ogarnac, w zeszly wtorek mialam zabieg :(na zadnym usg nie bylo bicia [emoji173]️serduszka pomimo tego ze dzieciatko bylo widoczne.
Mowie wam ja wciaz za mloda jestem:)jeszcze nie moj czas. Czekam 3-4 cykle i jedziemy do Pragi z nowa dawczynia. Sledze was z ukrycia , ciesze i smuce.kibicuje tym betujacym i mysle o tych ktore musza dalej walczyc:tak:buziaki wielkie:)
Przytulam Kochana [emoji173]
 
reklama
Do góry