reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia teraz sprawdzilam.ostatni wynik.bo mi na maila wysylali io krew oddawalam 21 wrzesnia a 2 pazdziernika mialam wynik. Tylko nie wiem czy teraz to badanie ma sens jak jestes po szczepieniu:/
Kochana ja właśnie pytam w związku z ostatnim szczepieniem - bo muszę mieć oczywiście gotowy plan :D To mnie pocieszyłaś, już się srakałam, że tak długo trzeba będzie czekać, ale może uda się coś wcześniej podziałać! Oczywiście w zaleźności od mojej kapryśnej pańci @ ;)
 
Kochana ja właśnie pytam w związku z ostatnim szczepieniem - bo muszę mieć oczywiście gotowy plan :D To mnie pocieszyłaś, już się srakałam, że tak długo trzeba będzie czekać, ale może uda się coś wcześniej podziałać! Oczywiście w zaleźności od mojej kapryśnej pańci @ ;)
Ale Ty robilas allo mlry? Czy test CBA? Raczki bolą?
 
Ale Ty robilas allo mlry? Czy test CBA? Raczki bolą?
Nie robiłam mlrów ale chętnie bym zrobiła, żeby sprawdzić na jakim poziomie będą. Akurat nie interesuje mnie jakie były przed szczepieniem tylko jakie będą przed procedurą :p :D Wcześniej robiłam cba. Rączki bola ale tylko odrobinę, mam nadzieję, że jeszcze pobolą :D
A Ciebie od razu zaczęły boleć czy po jakimś czasie dopiero?
 
Nie robiłam mlrów ale chętnie bym zrobiła, żeby sprawdzić na jakim poziomie będą. Akurat nie interesuje mnie jakie były przed szczepieniem tylko jakie będą przed procedurą :p :D Wcześniej robiłam cba. Rączki bola ale tylko odrobinę, mam nadzieję, że jeszcze pobolą :D
A Ciebie od razu zaczęły boleć czy po jakimś czasie dopiero?
Najgorzej bylo drugiego i trzeciego dnia. Miejsca wkluc byly bardzo cieple, czerwone, swedzialy i oczywisvie byly spuchniete. Po pierwszym szczepieniu dodatkowo od razu mnie rece bolaly ze nawet ich podniesc nie moglam,maz pomagal mi sie rozbierać. Tylko prosze Cie nie dźwigaj teraz nic w pracy.
 
Bolało! Ja nie wiem za co ten mój mnie tak użarł :p Śmieję się z niego, że teraz mnie będzie cały życie żarł od środka :p
To uwierz mi ze w Krakowie na szczepieniach jest masakra. W lodzi pani to bardzo fajnie i szybko robi i masz 3 wklucia w kazde przedramie a w Krakowie masz tylko po dwa ale on tak powoli to wszczykuje ze na prawde momentami az zdarzalo mi sie jaknac
 
reklama
Do góry