reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Zuzia - ja za pierwszym razem mialam dlugi protokol, po ktorym z 9 komorek mialam tylko dwie blastki 1bb i nic do mrozenia, zakonczone cp. i strata jajowodwo, 2 podejscie zmiana na krotki gdyz dr stwierdzila ze nie zareagowalam za dobrez na dlugi i krotki moze dac lepsze efekty, Niby przy krtokim jest mniej komorek ale ja mialam dokladnie tyle samo 9, z czego troche lepsza jakosc blastek i jedna do mrozenia. Krotki stosuje sie niby przy nizszym amh i przy slabej odpowiedzi na stymulacje.. ale mysle ze nie masz czym sie martwic. czy u mnie krotki przyniesie owocne efekty...? Okaze sie w piatke :sorry:
 
reklama
elcia jak dla mnie to oznacza ze sie juz zaimplatowaly i produkuja hcg.. gratulacje!!! mialas robiona bete 4 dpt wiec bardzo szybko sie zaimplantowaly :)
 
elcia83- niezła beta, czyżby się udało, super by było :-), który to dpt?

aisha z całego serca gratuluję, bicie serduszka swojego dziecka to jest moje marzenie i mam nadzieję, że się kiedyś spełni. Dbaj o siebie i maluszka. Pozdrawiam.

lucy &&&&& za jutrzejsze usg, ciekawe ile będzie serduszek :-)
 
aduś w piątek obronisz się na 6 ... no może na 5 i zobaczysz piękną rosnącą betę, czuję, że będzie dobrze. Wiem, że łatwo mówić ale staraj się nie stresować.
 
Aduś ja też nie miałam żadnyck objawów, takie jakby kłócia w okolicy jajników taki ból niby na @ i nawet piersi mniej bolały, pryszcze mi wyskoczyły to sobie myślę no pięknie i patrz jak się pięknie udało. Bedzie dobrze. Wdech wydech. Błagam się obejrzyj komedie kabaret, śmiej się ile możesz, zamykaj oczy i wyobrażaj sobie siebie z wózkiem. Zobaczysz uda się, tylko w to uwierz.

Madzialenku i Ty usłyszysz serduszko, już za chwilę, wiem że w tym podejściu będziesz już silniejsza i będziesz wiedzieć jak pokierowac psychiką a ona zdziała cuda.
 
elcia napisz koniecznie co powiedziala dr.. taki wysoki poziom nie moze bc po ovitrelu.. milas dwie super rozwiniete blastki i dlatego pewnie tak szybko sie zadomowily :tak: ja juz gratuluje :-D
 
tak Aduśw 4dpt tylko może to być tez ten zastrzyk który dałam na uwolnienie komórek ovitrell czy cos takiego nie pamietam bo on tez ma w sobie beta hcg czekam na tel i czekam i nic
 
Elcia - ovitrel utrzymuje sie do 10 dni po zastrzyku wiec niech policze... u ciebie jest 11 ? nie jestem lekarzem ale uwazam ze nie mozliwe zeby tak wysoki poziom byl jeszce po zastrzyku, wynik powyzej 5 uwaza sie juz za oznaki ciazy :) u dziewczyn ktore przy blastkach testuja 3 dpt, ja tez tak mialam za 1szym, jest zazwyczaj ponad 2 po ovitrelu ale nie 10 ;-) Ciesz sie !!! mialas jakies plamienie implantacyjne albo inne objawy? z tego co pamietam to twoje drugie podejscie? jak sie zakoczylo drugie jak moge spytac
 
Adus dzieki za odpowiedz - kurcze tylko ze z moimi wynikami bylo niby wszystko ok a AMH nawet mam bardzo dobre - tak mi powiedzieli wiec nie wiem skad ta zmiana... A w piatek oczywiscie bede trzymac kciuki za ciebie:)

Elcia ja mysle tak jak dziewczyny ze twoje wyniki wskazuja tylko na jedno ;-) czekamy na dalsze pozytywne wyniki:)
 
reklama
Do góry