reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana koniecznie zmień lekarza albo porozmawiaj z nią o swoich wątpliwościach.
Mój lekarz to z moim mężem mają już ze mnie taką pompę na wizytach, że obaj nie długo zostaną kumplami.. .:p Bo ciągle o coś pytam :D
Ale na tematy tabu - tzn zarodów lekarz powinien Ci powiedzieć kilka zdań.
Jeżeli chodzi o płatność to pełna procedura to jest stymulacja i transfer świeżych zarodków. Za wszystkie pozostałe się płaci. Bynajmniej tak jest u mnie w klinice.
A jak macie tak dużo zarodków jeszcze to zbieraj kasę po negatywnej becie. Uda się coś uciułać, na pewno :) Jednak na tą chwilę radziłabym Ci się tym w ogóle nie stresować i nie myśleć bo transfer zapewne się uda :):):) Trzeba głęboko w to wierzyć.
Dziekuje za słowa otuchy :happy2: Nadzieja zawsze jest,ze transfer sie uda,ale czasem dopadaja obawy...W najgorszym wypadku na koniec roku moze znowu sprobuje. Bo juz glowa peka od ciągłego myslenia o kasie i odmawiania sobie wszystkiego...
 
reklama
Transfer za tydzień 30.04. Zla jakas jestem po tej wizycie. Ta moja p.doktor nic sama od siebie nie powie,o wszystko trzeba pytac. A ta jeszcze patrzy się jak na idiotke co to durne pytania zadaje! Więc dzis nic sie nie spytałam z tego co chcialam wiedziec. Takze dalej nie wiem czy moge sie opalac i czy brać leki na alergie...? Wiem tylko,ze 2 zarodkow nie podaja i juz. Na temat tego jakie zarodki mam czy dobrze rokuja itd. nie bylo tematu.No i zdziwiłam sie,ze dzis juz za wizytę musieliśmy placic i transfer tez placimy. Myślałam,ze to bylo wliczone w rachunek sprzed stymulacji. Tak naprawdę mimo,ze mamy 7 zarodków to tylko jeden transfer,bo kasy brak :-( :(
Co do opalania... Solarium zabronione, a dlugie lezenie plackiem na sloncu tez nie wskazane. Raczej uzywac kremu z filrem i nie wystawiac sie na slonce. Pamietajcie, ze w kwietniu/maju ziemia jest pod duzym katem nachylona i łatwo o oparzenia, raka skory.
 
Dziewczyny, sprawa organizacyjna. Robi się bałagan. Już nie raz czytałam ze w grudniu styczniu na porodówkach urwanie głowy. A my co? 10 transferów naliczyłam w najbliższym czasie w kalendarzu. Narobimy tłoku i znowu będzie ze te od in vitro to takie egoistki :D

Zabraknie dla nas 500+ :D musimy się spinać ;)
 
@Maryanka pięknych widoków na wizycie :) ❤ kciuki za maluszka ✊
@gosia321 @Gotart @Agonia777 dziewczyny ✊✊✊ za wizyty , jajca i żeby nic nie stanęło na przeszkodzie żebyście mogly zabrać swoje kropeczki do domku ❤❤❤
@Plum1986 ✊✊ za bete ! Niech to bedzie piekna ciazowa beta! ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :* ❤
U nas dobrze, dzidziuś rośnie. Ja niestety też i dr strasznie nie zadowolony z tego powodu :no2:. W środę amniopunkcja także a kolejna wizyta 21.05. :rolleyes:
 
@Koniczyna82 róbcie tłum róbcie! :D
Ja dołączę z @dżoasia na porodówkę gdzieś w marcu/kwietniu mam nadzieję. Laska gdzie rodzimy? :D
@Kurcia czekamy i na Ciebie :)
Rocznik będzie się zgadzał :D hahaha
A dziś właśnie czytałam artykuł, że najwięcej porodów jest na przełomie czerwca-września
Ale w naszym przypadku nie ma znaczenia chyba miesiąc (bynajmniej dla mnie) - najważniejsze aby się udało i aby byłą dzidzia :)
 
U nas dobrze, dzidziuś rośnie. Ja niestety też i dr strasznie nie zadowolony z tego powodu :no2:. W środę amniopunkcja także a kolejna wizyta 21.05. :rolleyes:
@Maryanka a ile dzidziuś już mierzy? I przytyłaś kochana dużo, że lekarz nie zadowolony?
Za tą amniopunkcję 3mamy mocno kciuki aby poszło wszystko po waszej myśli a dzidzia była okazem zdrowia :)
 
reklama
@Kurcia czekamy i na Ciebie :)
Rocznik będzie się zgadzał :D hahaha
A dziś właśnie czytałam artykuł, że najwięcej porodów jest na przełomie czerwca-września
Ale w naszym przypadku nie ma znaczenia chyba miesiąc (bynajmniej dla mnie) - najważniejsze aby się udało i aby byłą dzidzia :)
Bo we wrześniu to wypadają dzieci sylwestrowych uniesień ;D
 
Do góry