reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem, że był już ten temat poruszany ale muszę was się popytać raz jeszcze....
Te, które uwielbiają kawę... powiedzcie proszę czy odstawiłyście ją po transferze czy już przed nie piłyście?
Jak czytałam to jedna filiżanka dziennie nie powinna zaszkodzić, no ale.... same wiecie :p
Na początku nie piłam że 3 dni ale tak mnie głowa bolała że piłam słabszą 1 dziennie i tak pije do tej pory
 
reklama
Ja mam to szczęście, że już naprawdę muszą mi się oczy zamykać, żebym się zmusiła to wypicia jakiejkolwiek kawy. Dzieje się to raz na 2 tygodnie i w dodatku jest to kawa a la bananowo-cynamonowa-mocha z toną mleka i posypką, więc kawy tam niewiele ;P
 
Dziewczyny rozmawiałam z dr że względu na zmianę ukrwienia szyjki macicy mam aplikować luteine paluszkami, natomiast dopytalam się do kiedy ile jakie leki mam brać i prolutex do 30.04, luteina do 20.06, fraxiparine do 27.05, duphaston do 17.06, estrofem 2 tyg po 2x dziennie potem 1x dziennie przez tydzień zas encorton kazał mi odstawiac od jutra przez 3 dni po 0,5 tabl 10 mg i zastanawiam się czy nie zaczekać z tym odstawia biem encorton u do piątku do wizyty u lekarza prowadzącego ciążę po wizycie serduszkowej i zobaczyć co od powie
 
Wiem, że był już ten temat poruszany ale muszę was się popytać raz jeszcze....
Te, które uwielbiają kawę... powiedzcie proszę czy odstawiłyście ją po transferze czy już przed nie piłyście?
Jak czytałam to jedna filiżanka dziennie nie powinna zaszkodzić, no ale.... same wiecie :p
Ja odstawilam kawę juz przy stymulacji. Pilam wxzesniej po 5 kaw dziennie. Teraz jedynie inka z mlekiem roslinntm. Da sie zyc. Niby mozna 2 filizanki dziennie, ale dla mojego spokoju wolalam nie ryzykowac. Herbate tez odstawilam, bo takze ma kofeine.
 
No właśnie ja biorę mama dha premium plus ale w składzie ma niby przy 2 tabl bo tak kazql mi brać ma aż 200 jednostek i nie wiem czy coś jeszcze dovierac
Mi mówiono, że nie zaszkodzi brać wiec biore :) mówiłam Pani doktor i nie mówiła że zle czy coś także lykam sobie 2x dziennie :) jetsem tez na grupie sierpniowe mamusie ale na fejsie i tam dziewczyny też biorą;)
 
reklama
A powiedzcie minczy wy chodzicie na takie wizyty po transferowe? Mi lekarz wspomnial o 3 takich wizytach co 3 dni... No i po co to? Ja chodzasc tam sie stresuje. Chyba bym wolala po prostu csekwc na dzien wykonania bety. Czy to nie jest naciaganir? Co on tam zobaczy?
 
Do góry