reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chyba nie ma czegoś takiego jak prawidłowa beta... beta różnie każdej z nas przyrasta i to właśnie ten przyrost jest najważniejszy, trzeba by było porównać tą co dzis robiłaś z ostatnia zrobiona.:) Spokojnie, niczym sie nie denerwuj, jeśli wyniki bedą po południu to może idź na spacer ochłonąć :)
Ostatnia betę co robiłam miałam w 12dpt i była 77 .. najgorsze jest to czekanie :(
 
reklama
No już jestem po USG. Wszystko dobrze ciąża rozwija się prawidłowo dzidzia ma już 1.3 cm więc sporo urósł, serduszko 140. Ale w związku z tym brązowym plamieniem dostałam już zwolnienie z pracy bo pani doktor powiedziała że w ciąży jest wiele ciekawszych rzeczy do robienia niż chodzenie do pracy . Więc najwyższy czas nauczyć się gotować ha ha
 
No już jestem po USG. Wszystko dobrze ciąża rozwija się prawidłowo dzidzia ma już 1.3 cm więc sporo urósł, serduszko 140. Ale w związku z tym brązowym plamieniem dostałam już zwolnienie z pracy bo pani doktor powiedziała że w ciąży jest wiele ciekawszych rzeczy do robienia niż chodzenie do pracy . Więc najwyższy czas nauczyć się gotować ha ha
A co Ci powiedziała na temat tego brązowe go plamienia?
 
Hej hej:) ja juz po wizycie u mojego doktorka prowadzacego. Choc w sumie w invikcie chodzi sie do wszystkich...no ale u tego jednak najczesciej bylam;) no i transfer w soboteee..juhuuuu:) dzis moje endo mialo ponad 8mm. I bierzemy moje 2 mrozaczki. Bylam nastawiona na 1 ale lekarz uznal ze ten drugi jest "marny" i daje mu 15% na ciaze i by go nie zostawial. Nie myslalam Wczesniej o blizniakach ale skoro on jest taki slaby to zmienilam zdanie... Ehh mam tez nieco dola bo dowiedzialam sie ze moje komorki jajowe sa nie za bardzo. W sumie moglam to sama wywnioskowac z 6 komorek zaplodnily sie 3. Przetrwaly 2. Ale musze wyluzowac zeby miec " czysta " glowe i niczym sie nie przejmowac. Milego dnia!!
 
reklama
Do góry