reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@shaggy gratuluję chłopaczka!!! jakie propozycje imion? :D

@Vorreiavereunbimbo już po wizycie?
Tak,5 maja mam następną wizytę i jeśli wymazy wyjdą ok,to startujemy jeszcze w maju. :cool2::cool2::cool2: Pani Doktor zrobiła na nas super wrażenie. Taka zrównoważona,spokojna i z ogromną wiedzą. Akurat jak wchodziliśmy to przechodziła jakaś grupa przedszkolna i mój mąż się śmiał,że mają super skuteczność i od razu takie odchowane te dzieci oddają:rofl:
 
Tak,5 maja mam następną wizytę i jeśli wymazy wyjdą ok,to startujemy jeszcze w maju. :cool2::cool2::cool2: Pani Doktor zrobiła na nas super wrażenie. Taka zrównoważona,spokojna i z ogromną wiedzą. Akurat jak wchodziliśmy to przechodziła jakaś grupa przedszkolna i mój mąż się śmiał,że mają super skuteczność i od razu takie odchowane te dzieci oddają:rofl:
To super wiesci!
 
Hej. Jestem po USG serduszkowym❤❤ według kalendarza jestem w 6 tyg i 6 dniu ciąży transfer 20 marzec 5 dniowej blastki więc liczył od 2 marca. Zaś na usg wychodzi że jest to 6 tydz i 4 dzień. Jest różnica 2 dni. Powiedział że jest to w granicy błędu ale musi nam o tym powiedzieć. I tym mnie bardzo zmartwil. Czy po prostu sobie coś wmawiam. Serduszko bije ok 130 uderzeń. Dzidzia ma 0.72 cm czy to nie za mało? I co na tym zdjeciu znaczy GA 20.9 % Cudzie trwaj ❤
Cudo nie zamartwiaj sie tylko sie ciesz jesli lekarz nic nie powiedzial ze jest zle to ciesz sie mamusiu
 
reklama
@

@anetka303 no to mnie załatwiłaś. Jadę w pociągu i ryczę, ludzie dziwnie na mnie spogladaja . Najgorzej że nie mam chusteczki . Ja miałam to szczescie, że moja siostra mimo pogladow ,cały czas była
Tak,5 maja mam następną wizytę i jeśli wymazy wyjdą ok,to startujemy jeszcze w maju. :cool2::cool2::cool2: Pani Doktor zrobiła na nas super wrażenie. Taka zrównoważona,spokojna i z ogromną wiedzą. Akurat jak wchodziliśmy to przechodziła jakaś grupa przedszkolna i mój mąż się śmiał,że mają super skuteczność i od razu takie odchowane te dzieci oddają:rofl:
cieszę się że tam pojechaliście, teraz to już musi być dobrze
 
Do góry