reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny... Jestem tu nowa i potrzebuje z kimś porozmawiać bo zwariuję
Jutro jestem 11 dpt i jadę na bete i chyba zaraz dostanę zawału.
Obawiam się bo boli mnie podbrzusze nie wiem czy to ze stresu czy nie @ jak jakaś wariatka biegam co chwilę do łazienki i sprawdzam czy wszystko ok... Czy te bóle są normalne ?
Hej kochana :). Ja tez jutro ide na bete 11 dpt trzydniowego zarodka. Kochana juz teraz nic nie zrobimy, musimy cierpliwie czekac na jutrzejsze wyniki... Tez bardzo przezywac i co chwile zmiana nastroju, raz mysle ze sie uda, za chwile ze na pewno nie... Tak juz jest - to dlatego ze tak bardzo pragniemy tego szczescia... Opowiedz cos o sobie, jestes po crio ? Ilu dniowy zarodek/zarodki ?
 
reklama
Hej dziewczyny... Jestem tu nowa i potrzebuje z kimś porozmawiać bo zwariuję
Jutro jestem 11 dpt i jadę na bete i chyba zaraz dostanę zawału.
Obawiam się bo boli mnie podbrzusze nie wiem czy to ze stresu czy nie @ jak jakaś wariatka biegam co chwilę do łazienki i sprawdzam czy wszystko ok... Czy te bóle są normalne ?
Ja też mam bule podbrzusza .. każda z nam przechodzi to inaczej . Ale moje dały dodatnią betę wiec i tobie tego życzę Z całego serca .
 
Hej kochana :). Ja tez jutro ide na bete 11 dpt trzydniowego zarodka. Kochana juz teraz nic nie zrobimy, musimy cierpliwie czekac na jutrzejsze wyniki... Tez bardzo przezywac i co chwile zmiana nastroju, raz mysle ze sie uda, za chwile ze na pewno nie... Tak juz jest - to dlatego ze tak bardzo pragniemy tego szczescia... Opowiedz cos o sobie, jestes po crio ? Ilu dniowy zarodek/zarodki ?
Trzymam kciuki za betę
 
Hej dziewczyny... Jestem tu nowa i potrzebuje z kimś porozmawiać bo zwariuję
Jutro jestem 11 dpt i jadę na bete i chyba zaraz dostanę zawału.
Obawiam się bo boli mnie podbrzusze nie wiem czy to ze stresu czy nie @ jak jakaś wariatka biegam co chwilę do łazienki i sprawdzam czy wszystko ok... Czy te bóle są normalne ?
Witaj, niestety objawy po transferze nie są jednoznaczne i trudno wyczuc. Jednych boli innych nie boli. Z całych sił trzymamy kciuki, daj nam znać jutro. Oj wiem jak ci jest ciężko, ale trzeba wierzyć.:-) :)
 
reklama
Do góry