reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny... Jestem tu nowa i potrzebuje z kimś porozmawiać bo zwariuję
Jutro jestem 11 dpt i jadę na bete i chyba zaraz dostanę zawału.
Obawiam się bo boli mnie podbrzusze nie wiem czy to ze stresu czy nie @ jak jakaś wariatka biegam co chwilę do łazienki i sprawdzam czy wszystko ok... Czy te bóle są normalne ?
 
Ale mam dzien dziewczyny... rano skarbówka bo dwa PITy zdalam i musialam sie tlumaczyc .... potem wizyta kontrolna po amniopunkcji!- jest ok ! zyje i w dodatku chlopak :D a jak wracalam to mi sprzeglo wysiadlo i do tego hamulce.... dojechalam do mista swojego.... a potem szwagier mi go a zyletki zaprowadzi.... Nie oplaca sie matiza robic juz.... co za dzien....
Gratuluje synka :*
 
Tak,5 maja mam następną wizytę i jeśli wymazy wyjdą ok,to startujemy jeszcze w maju. :cool2::cool2::cool2: Pani Doktor zrobiła na nas super wrażenie. Taka zrównoważona,spokojna i z ogromną wiedzą. Akurat jak wchodziliśmy to przechodziła jakaś grupa przedszkolna i mój mąż się śmiał,że mają super skuteczność i od razu takie odchowane te dzieci oddają:rofl:
Ciesze sie ze maz sie przekonał:) tylko minus jest taki ze ona nie codziennie przyjmuje w Katowicach. W pozostale dni bedzie w Bielsku przyjmować pewno wiec moglibyscie do Bielska dojeżdżać jak zalezy wam zeby zawsze na podgladzie byc u niej. Jak masz kartoteke w Katowicach a umowisz sie do bielska to tylko im przypomnij i pani dr wezmie kartoteke Wasza
 
Hej dziewczyny... Jestem tu nowa i potrzebuje z kimś porozmawiać bo zwariuję
Jutro jestem 11 dpt i jadę na bete i chyba zaraz dostanę zawału.
Obawiam się bo boli mnie podbrzusze nie wiem czy to ze stresu czy nie @ jak jakaś wariatka biegam co chwilę do łazienki i sprawdzam czy wszystko ok... Czy te bóle są normalne ?
Tak:)
 
Hej dziewczyny... Jestem tu nowa i potrzebuje z kimś porozmawiać bo zwariuję
Jutro jestem 11 dpt i jadę na bete i chyba zaraz dostanę zawału.
Obawiam się bo boli mnie podbrzusze nie wiem czy to ze stresu czy nie @ jak jakaś wariatka biegam co chwilę do łazienki i sprawdzam czy wszystko ok... Czy te bóle są normalne ?
Hej dziewczyny... Jestem tu nowa i potrzebuje z kimś porozmawiać bo zwariuję
Jutro jestem 11 dpt i jadę na bete i chyba zaraz dostanę zawału.
Obawiam się bo boli mnie podbrzusze nie wiem czy to ze stresu czy nie @ jak jakaś wariatka biegam co chwilę do łazienki i sprawdzam czy wszystko ok... Czy te bóle są normalne ?
Hej. Każdy organizm jest inny więc ciężko ocenić z jakiego powodu te bóle. Ja uważam że jeśli są jakiekolwiek odczucia czy boli czy ciągnie w podbrzuszu to dobry znak czyli coś się tam dzieje . Ja natomiast miałam na początku po transferze kilka dni ból lekki a potem wszystko ucichlo . No i beta zerowa . Więc bądź dobrej myśli jakie zarodki miałaś transefowane ? powodzenia
 
reklama
Do góry