reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kuzwa jakby to tak dzialalo... u mnie w rodzinie i u znajomych lacznie 4 dzieci z tego samego roku, swiata poza ciotka nie widza jak sie spotykamy (dobrze, ze kazde w innym domu, bo by bitka chyba byla), nosilam, karmilam, przebieralam dupska i nic to wachanie nie pomoglo :p
Dżoasia jak to nic nie pomogło? A myślisz że skąd masz takie zacięcie i siłe żeby przez to wszystko przejść? Asia uda się, spokojnie.
 
Hej :) Dzisiaj jest 26 dpt, a ja mam brzuch jak w 5-tym m-cu, czuje się jak balon. Nie wiem co robić może powinnam napisać do lekarza. Co myślicie?
 
Dobrze ze przypomniałaś , tez muszę lecieć z pitem.ciesze się ze jest Ok!!w dodatku chłopak” znaczy ze synuś będzie??
No synus. nawet zdjecie ptaszka mi zrobil... A juz przyzwyczailam meza do mysli o corce... a on na to tak: no nic to bede zakladal ta korone i pil herbatki z misiami i lalkami :D a ja mu dzis tak ze nie bedzie korony szykuj pilke i wedki:D
 
Hej :) Dzisiaj jest 26 dpt, a ja mam brzuch jak w 5-tym m-cu, czuje się jak balon. Nie wiem co robić może powinnam napisać do lekarza. Co myślicie?
Wiesz co ja odnioslam wrazenie ze od poczatku mialam najwiekszy brzuch. to efekt lekow i na poczatku ciazy organizm duzo wody zatrzymuje i wystepuje produkcja krwi. Nie martw sie tym. chyba ze boli Cie i to np. hiperka. Miałaś punkcje teraz?
 
Wiesz co ja odnioslam wrazenie ze od poczatku mialam najwiekszy brzuch. to efekt lekow i na poczatku ciazy organizm duzo wody zatrzymuje i wystepuje produkcja krwi. Nie martw sie tym. chyba ze boli Cie i to np. hiperka. Miałaś punkcje teraz?
Punkcję miałam 19.03. ogólnie nie boli mnie nic. czasem troche brzuch lekko poboli tylko czuje się taka pełna i ciężka
 
reklama
Do góry