reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Chce się z wami czymś podzielić.Gdy tak czytam forum i wspominam dziś będąc w 31 tc nie potrafię sobie przypomnieć skąd miałam odwage żeby zrobić test ciążowy ten moment kiedy go odwracalam te nerwy ta chwilę...dziś gdy o tym myślę wzdrygam się na sama myśl i nie mówię tu o tych setkach negatywów przed moimi oczami tylko o tym jednym pierwszym pozytywnym.Powinnam ten moment pamiętać jako szczęśliwy a jedynie myślę o tych nerwach w tamtym momencie.
 
Nie musisz przepraszać , może za bardzo wczulam się w ten tekst . Ja mogłabym ten tekst przesłać tylko matce ale i ona by nie zrozumiała , sama kiedyś mi wykrzyczała ze to nie jej wina ... ze mogłam siw starać jak był czas :-( a skad ja mogłam wiedzieć ze mój czas tak szybko minie ?!
Ja bym mogla to przeslac mojej przyjaciolce od ktorej coraz bardziej sie oddalam bo mimo jej kciokow czasem wymknal.sie jej niepotrzebne teksty np w stylu ja w twoim wieku juz bym nie chciala dzieci i tu mi spadla kapara na podloge jak mozna nie rozumiec uczuc kogos kto sie stara o dziecko i porownywac z soba ktora juz dawno je ma. No nic ale odpuszcze sobie choc otworzylo by jej to szeroko oczy na nasz problem
 
Szczerze mówiąc to nikogo dzisiaj nie widziałam.
Po wizycie mąż był bardzo rozczarowany że jest tylko jeden pęcherzyk ciążowy i chyba mi się chwilowo przez jego "fochy" udzielił wisielczy humor .
Kochana, najwazniejsze ze zostal jeden [emoji4] w koncu dlatego podaja po dwa zeby zwiekszyc szanse [emoji5] duzo zdrowka [emoji8]
 
Ja bym mogla to przeslac mojej przyjaciolce od ktorej coraz bardziej sie oddalam bo mimo jej kciokow czasem wymknal.sie jej niepotrzebne teksty np w stylu ja w twoim wieku juz bym nie chciala dzieci i tu mi spadla kapara na podloge jak mozna nie rozumiec uczuc kogos kto sie stara o dziecko i porownywac z soba ktora juz dawno je ma. No nic ale odpuszcze sobie choc otworzylo by jej to szeroko oczy na nasz problem

W Twoim wieku znaczy ile 51???!?!?
 
reklama
Hehe u mnie na wizycie pecherzykowej było widać jeden pecherzyk a na serduszkowej dwa bijące serduszka ale byliśmy z M zaskoczeni bo już byliśmy nastawieni że jeden zarodek z nami został
Boję się już wierzyć że może zdarzyć się jedz taki cud ... Ale dobrze wiemy że nadzieja umiera ostatnia ..
@tamiza czyli widzisz Kochana nie wszystko stracone!!! :rolleyes:
Kochana, najwazniejsze ze zostal jeden [emoji4] w koncu dlatego podaja po dwa zeby zwiekszyc szanse [emoji5] duzo zdrowka [emoji8]
Cieszę się bardzo z tego malucha .. Już jest całym moim światem
Ale oprócz wielkiego szczęścia poczułam jednocześnie wielka pustkę ..
Chyba za bardzo sobie wkręciłam ( i to poniekąd z Wasza pomocą :D) że przy takiej becie mogą być bliźniaki
 
Do góry