reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
34 ;) ona 36 moze sie juz czuje jak stara dupa ja na szczescie nie ;)

Ja też mam 34 i jeszcze 26 do emerytury to akurat dzieciaczek zdarzy uniwerek skończyć. ;)) zresztą ja na studiach pracowałam.
Jeśli martwi mnie mój wiek to dlatego, że jakość komórek już ni ta sama.
Ja uważam, że ludzie są trochę za bardzo swobodni w wyrażaniu opini z gatunku „na Twoim miejscu” - niech się wszyscy odpier.... nasza spraw, nasze wybory, nasza odpowiedzialność. ;)
 
Boję się już wierzyć że może zdarzyć się jedz taki cud ... Ale dobrze wiemy że nadzieja umiera ostatnia ..


Cieszę się bardzo z tego malucha .. Już jest całym moim światem
Ale oprócz wielkiego szczęścia poczułam jednocześnie wielka pustkę ..
Chyba za bardzo sobie wkręciłam ( i to poniekąd z Wasza pomocą :D) że przy takiej becie mogą być bliźniaki

No to teraz trzymamy kciuki żeby Remizce dwa zarodecZki pikające się ukazały. ;))))
I wcale Cię nie nakręcam.
A poważnie to teraz dbaj kochana o siebie!
Ps. I jeszcze raz przepraszam jeśli Cię uraziłam wcześniejszym wpisem.
 
Ja bym mogla to przeslac mojej przyjaciolce od ktorej coraz bardziej sie oddalam bo mimo jej kciokow czasem wymknal.sie jej niepotrzebne teksty np w stylu ja w twoim wieku juz bym nie chciala dzieci i tu mi spadla kapara na podloge jak mozna nie rozumiec uczuc kogos kto sie stara o dziecko i porownywac z soba ktora juz dawno je ma. No nic ale odpuszcze sobie choc otworzylo by jej to szeroko oczy na nasz problem
Właśnie takie teksty wkurzają najbardziej . Jakby kuzwa nie rozumieli ze to nie od nas zależy , każda z nas gdyby mogła miała by już dawno ale niestety my marzycielki będziemy się cieszyć z pieluch nawet jeśli uda się przed 50
 
reklama
Boję się już wierzyć że może zdarzyć się jedz taki cud ... Ale dobrze wiemy że nadzieja umiera ostatnia ..


Cieszę się bardzo z tego malucha .. Już jest całym moim światem
Ale oprócz wielkiego szczęścia poczułam jednocześnie wielka pustkę ..
Chyba za bardzo sobie wkręciłam ( i to poniekąd z Wasza pomocą :D) że przy takiej becie mogą być bliźniaki
Doskonale Cie rozumiem. Ja też po podaniu dwóch zarodków w głowie sobie poukladalam bliźniaki, dwojeczka bablow itp i tez jak wynik bety odebrałam to wszyscy pisali ze ma bank bliźniaki i to zdziwienie ma usg że jeden pecherzyk.... To od nowa układanie w głowie że jednak jeden Brzdac, pojedynczy wózek. I wielka niespodzianka na serduszkowej [emoji173] a wizyta serduszkowa kiedy?
 
Do góry