reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jestescie kochane... Dziekuje za kazde dobre slowo.. Tak na prawde to nie mam z kim pogadac, nawet z mezem bo on nie wie ani o becie ani o dzisiejszym tescie... Mowi ze musze byc dobrej mysli i ja sie na prawde staram ale przychodza chwile zwatpienia... Same przeciez wiecie :(
 
reklama
IMG_3829.JPG


Takie motto na wieczór...... pomagać i wspierać....po tych wszystkich postach Waszych o teściach, innych ludziach nierozumiejących itd.
Miłych snów mamusie - przyszłe, obecne i te w transferze. ;)))
[emoji286][emoji286][emoji286][emoji286]
 

Załączniki

  • IMG_3829.JPG
    IMG_3829.JPG
    66,2 KB · Wyświetleń: 466
34 ;) ona 36 moze sie juz czuje jak stara dupa ja na szczescie nie ;)
Moja koleżanka 32 lata..”. zabiłabym siw jakbym zaszła w ciąże ... gdzie teraz znowu w pieluchach się bawić ... już mi by siw nie chciało „ A mi się bardzo chce pieluch , nie przespanych nocy tyle ze u niej juZ biega dwóch synów ... a u mnie nic :frown:
 
reklama
Zdradz szczegoly kochana. Zostajesz w Krakowie. Strasznie Ci kibicuje
Ze szczegółów tylko tyle, że zmieniam klinikę. Czy zdecyduję się na tą jutrzejszą - to się okaże :) Póki co jeszcze podchodzę do szczepień. Za tydzień pierwsze. Przecież nie byłabym sobą jakbym siedziała cicho na d*pie beż żadnych działań ;)
 
Do góry