reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja dzis mam dola. Zrobilam test i negatywny... Dzis 9dpt. Masakra... Jeszcze mieszkam z bratem i bratowa ktora za niecaly miesiac bedzie rodzic. To jest takie niesprawiedliwe - oni rok po slubie, my juz 4. I non stop musze sluchac jak przezywa, ze bedzie musiala rodzic, ze jest jej juz ciezko, ze jest gruba, ledwo chodzi, zastanawia sie z kim jej syn sie bedzie bawil jak sie urodzi, jaki bedzie i tak dalej... A ja juz nie wiem jak ukryc lzy... To jest straszne... Nie wiem jak to wytrzymam jak beta w piatek wyjdzie 0. :(:( tak bardzo sie boje...
 
reklama
Dziewczyny ja dzis mam dola. Zrobilam test i negatywny... Dzis 9dpt. Masakra... Jeszcze mieszkam z bratem i bratowa ktora za niecaly miesiac bedzie rodzic. To jest takie niesprawiedliwe - oni rok po slubie, my juz 4. I non stop musze sluchac jak przezywa, ze bedzie musiala rodzic, ze jest jej juz ciezko, ze jest gruba, ledwo chodzi, zastanawia sie z kim jej syn sie bedzie bawil jak sie urodzi, jaki bedzie i tak dalej... A ja juz nie wiem jak ukryc lzy... To jest straszne... Nie wiem jak to wytrzymam jak beta w piatek wyjdzie 0. :(:( tak bardzo sie boje...
będzie dobrze - bo inaczej być nie może! głowa do góry! trzymamy kciuki!
 
Dziewczyny ja dzis mam dola. Zrobilam test i negatywny... Dzis 9dpt. Masakra... Jeszcze mieszkam z bratem i bratowa ktora za niecaly miesiac bedzie rodzic. To jest takie niesprawiedliwe - oni rok po slubie, my juz 4. I non stop musze sluchac jak przezywa, ze bedzie musiala rodzic, ze jest jej juz ciezko, ze jest gruba, ledwo chodzi, zastanawia sie z kim jej syn sie bedzie bawil jak sie urodzi, jaki bedzie i tak dalej... A ja juz nie wiem jak ukryc lzy... To jest straszne... Nie wiem jak to wytrzymam jak beta w piatek wyjdzie 0. :(:( tak bardzo sie boje...
Aniu będzie dobrze.jak nie teraz to następnym razem. Masz wszystkie parametry żeby in vitro się udało. Myßlę że u ciebie to tylko kwestia prób.
 
Dziewczyny ja dzis mam dola. Zrobilam test i negatywny... Dzis 9dpt. Masakra... Jeszcze mieszkam z bratem i bratowa ktora za niecaly miesiac bedzie rodzic. To jest takie niesprawiedliwe - oni rok po slubie, my juz 4. I non stop musze sluchac jak przezywa, ze bedzie musiala rodzic, ze jest jej juz ciezko, ze jest gruba, ledwo chodzi, zastanawia sie z kim jej syn sie bedzie bawil jak sie urodzi, jaki bedzie i tak dalej... A ja juz nie wiem jak ukryc lzy... To jest straszne... Nie wiem jak to wytrzymam jak beta w piatek wyjdzie 0. :(:( tak bardzo sie boje...
Anuska będzie dobrze , przecież wiesz ze tu krążą pozytywne fluidu które zarażają .tyle dobrych wiadomości w tym tygodniu a i Twoja będzie dobra . Wierz w to
 
Kochane a ja dzisiaj żadnego prawie ciągnięcia w podbrzuszu jedynie lekkie mdlosci, zawroty głowy i i zgaga no i strasznie bolące piersi jutro po 4 dniach powtarzam betę bo dr kazał Cudzie trwaj z nami całe życie.....
 
Kochana ja tez unikam relacji , bratu urodziła się druga córeczka i nie czuje z nia zadnej więzi , ba nawet nie byłam w odwiedzinach po porodzie . Prezent dałam im przy okazji ich wizyty na święta wielkanocne . Smutne to jest ale co mam zrobić ... nikt kto tego nie przeżył ,nie zrozumie z czym się zmagamy i co czujemy .
To prawda. To cholernie ciężkie, uwierz mi...do dziś płaczę gdy przypomnę sobie jak to wyglądało...patrze na swoje szkraby i wiem że było warto i nie wyobrażam sobie swojego życia bez nich.
 
Jakbym czytała początek o sobie. My 6 lat po ślubie. Brat z Bratowa 4 lata - maja 4 letnia córkę i 10 miesięcznego synka. Siostra 3 lata po ślubie ma córki 2 lata i 1rok. Drugi brat 2 lata po ślubie syn 3 lata. Jak to czytałam to przypomniałam sobie moje reakcje na ich ciąże [emoji20] [emoji20] najbardziej bolały właśnie ciąże siostry-bliźniaczki. Do dziś pamiętam jak wylam wpatrzona w tel na zdj z pozytywnym testem który mi przyslala. Rok temu na święta wielkanocne wyjechaliśmy pod pretekstem że mamy 5 rocznicę ślubu a tak naprawdę nie chcieliśmy patrzeć właśnie na te szczęśliwe rodziny...
Większość z nas tak reaguje, obrona. Ja też nie raz wyłam jak głupia i krzyczałam różne okropne rzeczy... teraz mi wstyd ale nikt kto nie przeżył tego co my,nie jest w stanie tego zrozumieć...
 
reklama
Do góry