reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, które podchodzily już do kriotransferow, powiedzcie czy było to na naturalnym cyklu czy na bezowulacyjnym stymulowanym Estrofemem? Martwię się trochę, bo ją będę podchodzić na cyklu stymulowanym, bez obecności ciałka żółtego a jego obecność raczej sprzyja ciąży, plus do tego naturalny progesteron...
Ja szłam na sztucznum. Nie martw się. Będziesz tak obstawiona lekami, że wszystko będzie ok.
 
reklama
Dziewczynki, muszę się z Wami podzielić co Nas z mężem spotkało w tym całym dzisiejszym szczęściu... Mój M napisał do swojego taty, że będzie dziewczynka, jest zdrowa i ma tam te swoje 194gramy. Wyobraźcie sobie jaką dostał odpowiedź:

"Toś się nie spisał. Cała para poszła w gwizdek."

Czy Wy to sobie wyobrażacie? Już dawno nikt mnie tak nie zranił, poczułam się jakbym dostała w mordę... A już nie wspomnę, co musiał poczuć mój mąż... Który żyje ze świadomością, że przez słabsze plemniki musimy mieć in vitro, udało się, poczuł się lepiej, a tu ktoś mu pisze takie coś na Nasze wymarzone, wymodlone dziecko... Ja na chwilę obecną nie chce się tam nawet pokazywać... Skoro dziewczynka to coś złego, to nie będzie wcale wnuczki...

Kochana, najważniejsze ze Malutka zdrowa, rośnie i już jest całym Waszym światem.
Ja osobiście uważam, że nie ma czegoś takiego, że ktoś powiedział coś bez zastanowienia a myśli inaczej. Dla mnie nie ma usprawiedliwienia dla chamstwa i robienia przykrości innym (tym bardziej kobiecie w ciąży). I niestety pisze to też na podstawie własnych doświadczeń :(. Macie wokół siebie na pewno mnóstwo innych, wspierających osób i w efekcie jedynym poszkodowanym będzie teść a nie Wy.
 
Dziękuję dziewczyny, ale to tak strasznie boli...
Co teraz.. jeszcze w czwartek powtórzę badania, tak jak lekarz mi kazał. Czekam na @ i idziemy po ostatni zarodek. Jak się przygotować by mieć większą szansę na prowadzenie? Jak poprawić sluzuwke?
Doskonale Cię rozumiemy. :*
Już trochę dziewczyn tu, łącznie ze mną, bierze specyfiki z fertinea.
Co do endometrium to orzechy brazylijskie i wino na już przychodzi mi do głowy.
 
Doskonale Cię rozumiemy. :*
Już trochę dziewczyn tu, łącznie ze mną, bierze specyfiki z fertinea.
Co do endometrium to orzechy brazylijskie i wino na już przychodzi mi do głowy.
Po których faktycznie odbija się ciągle rybą :p I smakują jak śluz ślimaka :D :p
@Madzix19 każda niestety nie udana próba boli ale trzeba walczyć... są tu na forum dziewczyny które miały wiele transferów i procedur, ale są teraz w ciąży dzięki swojemu uporowi... :)
 
Dziewczyny, które podchodzily już do kriotransferow, powiedzcie czy było to na naturalnym cyklu czy na bezowulacyjnym stymulowanym Estrofemem? Martwię się trochę, bo ją będę podchodzić na cyklu stymulowanym, bez obecności ciałka żółtego a jego obecność raczej sprzyja ciąży, plus do tego naturalny progesteron...

U mnie crio na cyklu sztucznym się udał więc spokojnie. Leki, które przyjmujemy zastępują naturalnie produkowane hormony dlatego cialkiem żółtym się nie przejmuj :)
 
Po których faktycznie odbija się ciągle rybą [emoji14] I smakują jak śluz ślimaka :D [emoji14]
@Madzix19 każda niestety nie udana próba boli ale trzeba walczyć... są tu na forum dziewczyny które miały wiele transferów i procedur, ale są teraz w ciąży dzięki swojemu uporowi... :)
Trzeba się poświęcić. Okropne to jest ale wierzę mocno, że teraz ten transfer będzie szczęśliwy. Któryś w końcu musi, co nie? ;)
 
Dziękuję dziewczyny, ale to tak strasznie boli...
Co teraz.. jeszcze w czwartek powtórzę badania, tak jak lekarz mi kazał. Czekam na @ i idziemy po ostatni zarodek. Jak się przygotować by mieć większą szansę na prowadzenie? Jak poprawić sluzuwke?

Niestety wiele z nas przechodzilo przez to samo ale po pierwszym szoku, bólu i złości przychodzi czas wielkiej siły i woli walki.
Sluzuwke wiele z nas poprawia naturalnymi sposobami (olej z wiesiolka, orzechy szczególnie brazylijskie, wino czerwone wytrawne, siemię lniane lub nasiona chia, itd.) + leki (np.estrofem). U mnie mimo stosowania wszystkiego endo miało tylko ok.7,5mm., ale się udało. Dlatego warto wierzyć w swoj organizm i swojego Kropka.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was miała różowe plamienia w ciazy na początku ? Dobrze się skończyło? Bo ja mam trochę i się martwię już :( lekarz jutro, dziś 20dpt
 
Do góry