reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak bedzie 0 to mysle ze jesli nic sie nie wydarzy to za max tydzien poszlabym do lekarza mimo wszystko, zeby sprawdzic na jakim etapie cyklu jestes. Ja po drugim poronieniu (calkowitym) jak beta sama spadla dostalam @ bardzo szybko. Za pierwszym razem jak mnie lyzeczkowali to dopiero w przeddzien zabiegu mialam bete spadkowa. A tak to przez caly miesiac powoli rosla mimo odstawienia lekow.
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź Jutro polecę na bete, żeby jak najszybciej wracać do gry ;)
 
reklama
@chlopkers bo Ty też u dr Z jak dobrze pamiętam, Tak?
@Koniczyna82 czyli w NOVUM ceny wszystkiego poszły w górę? Czy tylko dla crio się pozmienialo?
Nie pozmieniały się ceny a kiedy za co płatność. Była jedna opłata wcześniej a teraz biorą najpierw za rożmrozenie a potem za transfer. Myslę ze albo im nie chcieli płacić ludzie jak się nie udało rozmrozić alboto ze względu na refundację od miasta. Pierwszy transfer w znacznym stopniu refundowany jak się ktoś załapał ale criotransfer już nie. Ja miałam hiperke i refundacja przepadła. Pewnie w umówie jest ze refundacja dotyczy usługi „transfer” o jakiejś tam kwocie a crio tego nie spełniało bo droższe, może teraz się uda im się podciągnąć pod refundację ta cześć transferowa. Nie mi bo to już drugi transfer ale ogolnie
 
Koleżanka mi teraz napisała, że sztuką jest zrobić dziurkę w dziurce :-D to chyba jest mój aktualny poziom humoru heh

Dzięki Wam wszystkim! :-*
Ja myśle że teść nie mówił serio tylko to taki stary zgred co seksiwstowskie oklepane teksty mówi np kelnerom i dziwi się ze nie chichoczą bo do tego przywykł w czasach PRL... olej dziada. A jak mąż nie chce gadać to lepiej tego nie mielić puki nie ochlonie
 
Kochana ja 23.02 miałam poronienie samoistne i od tamtego czasu nic się nie dzieje. Lekarz kazał zgłosić się po @ jak sama przyjdzie, ale ten czas mnie dobija, bo okazało się jeszcze, że mam wodniaka i czeka mnie laparo;((

Ach, przykro mi, zrozumiałam ze ty z pustym jajem czekasz. Podobno beta zejść musi do 0. A zazwyczaj okres jest nie wcześniej niż po poltora miesiaca po poronieniua często trochę dluzej. Ja na dwa tygodnie przed okresem czułam ewidentne dni płodne, płodny śluz itd. Spodziewałam się tego okresu właśnie po 2 tygodniach od Hipotetycznej owulacji.
 
Na całą ciążę raczej nikt ci nie wypisze recepty od razu. Może wywołamy @Sol @kredka82 albo @evulek111 - one się leczyły w PL/Czechach a mieszkają w UK, niech się wypowiedza jak to u nich z tymi lekami było :)
A ja jestem jestem :) wywolalyscie mnie z krzaków.
Ja miałam recepty wykupione w Polsce jak zabrakło to dzwoniłam do lekarza i siostra mi odbierała receptę i wukupowala leki w aptece i wysyłała ale tylko raz czy dwa mi się tak zdążyło. Tutaj, w UK było ciężko co kolwiek załatwić. Ale ja miałam leki tylko do 12tc potem już nic i cała ciąża była prowadzona standardowo w UK przez NHS.
 
DZIĘKUJĘ Sol

Dawno Cie nie widziałam.
Co. Słychać? 0

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Znalazłam jakieś stare wiadomości. Przepraszam że nie odpowiedziałam wcześniej ale się na tej appce nie mogę połapać.
U nas ok. Przeciąga się wszystko przez to, że musimy dojeżdżać a raczej dolatywać do kliniki. Już rok to wszystko trwa ale tylko udało nam się przejść 2 histerio i 3 transfery. Może w końcu to lato przyniesie nam szczęście x
P. S gratki wszystkim babeczkom w dwu i trzy paku. Tyle cudowneych wieści na forum.
 
Dziewczyny, które podchodzily już do kriotransferow, powiedzcie czy było to na naturalnym cyklu czy na bezowulacyjnym stymulowanym Estrofemem? Martwię się trochę, bo ją będę podchodzić na cyklu stymulowanym, bez obecności ciałka żółtego a jego obecność raczej sprzyja ciąży, plus do tego naturalny progesteron...
 
Cześć Dziewczyny, na wstępie bardzo serdecznie gratuluję przyszłym mamusiom i mocno 3mam kciuki za nas staraczki [emoji6] mam do Was pytanko, po jakim czasie po poronieniu pustego jajka można spodziewać się @? Czekam od 23.02 i nic :(

W szpitalu powiedzieli mi, że po miesiącu ale że mam PCO to tyle ile trwają cykle normalnie. Najpierw musi beta zejść do zera, a potem organizm wskoczyć na cykl.
 
reklama
Ja wiem, że straci dla niej głowę i będzie najlepszym tatą na świecie, ale czy On nie straci we własnych oczach na swojej męskości... Już się mnie zapytał kiedy zabieramy mrożaka :-\ jeszcze jednego nie urodziłam, a On już mówi o drugim... Bo co? Może być chłopczyk? I zyskać w oczach głupiego ojca :-\
Hej:-) :)ja Ci napiszę jak było u moich rodziców(mają trzy córki:laugh2:
Taty znajomy gdy urodziła się moja siostra też zaczął się podśmiewywać że nie syn,więc tata mu odpowiedział że u każdego chłopa zucha jest pierwsza dziewucha:biggrin2::biggrin2::biggrin2: pamiętam to do dziś dnia:):):)
 
Do góry