reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki, muszę się z Wami podzielić co Nas z mężem spotkało w tym całym dzisiejszym szczęściu... Mój M napisał do swojego taty, że będzie dziewczynka, jest zdrowa i ma tam te swoje 194gramy. Wyobraźcie sobie jaką dostał odpowiedź:

"Toś się nie spisał. Cała para poszła w gwizdek."

Czy Wy to sobie wyobrażacie? Już dawno nikt mnie tak nie zranił, poczułam się jakbym dostała w mordę... A już nie wspomnę, co musiał poczuć mój mąż... Który żyje ze świadomością, że przez słabsze plemniki musimy mieć in vitro, udało się, poczuł się lepiej, a tu ktoś mu pisze takie coś na Nasze wymarzone, wymodlone dziecko... Ja na chwilę obecną nie chce się tam nawet pokazywać... Skoro dziewczynka to coś złego, to nie będzie wcale wnuczki...
Kochana głupie gadanie głupich ludzi ... olej to . Czasami niektórzy coś chlapną bez zastanowienia i tak to wychodzi.
Wasza malutka będzie jednym z najbardziej kochanych dzieci na świecie i wyczekiwanyci, zobacz ile forumowych cioć trzymało za Was kciuki i czeka na każdą pozytywną wizytę ❤
 
reklama
Dziewczynki, muszę się z Wami podzielić co Nas z mężem spotkało w tym całym dzisiejszym szczęściu... Mój M napisał do swojego taty, że będzie dziewczynka, jest zdrowa i ma tam te swoje 194gramy. Wyobraźcie sobie jaką dostał odpowiedź:

"Toś się nie spisał. Cała para poszła w gwizdek."

Czy Wy to sobie wyobrażacie? Już dawno nikt mnie tak nie zranił, poczułam się jakbym dostała w mordę... A już nie wspomnę, co musiał poczuć mój mąż... Który żyje ze świadomością, że przez słabsze plemniki musimy mieć in vitro, udało się, poczuł się lepiej, a tu ktoś mu pisze takie coś na Nasze wymarzone, wymodlone dziecko... Ja na chwilę obecną nie chce się tam nawet pokazywać... Skoro dziewczynka to coś złego, to nie będzie wcale wnuczki...
Co za typ!!
Kochana. Nawet nie probuj tego brac do siebie. To bedzie Wasza ksiezniczka najwspanialsza. Wyczekana i najukochansza.
Ja nie rozumiem tego tescia. Co to u nas Chiny ze sie tylko syn liczy? Niech sie burok schowa w krzaki !
 
Wiesz co... może i lepiej. Lewy się zajmuje wyłącznie stymulacjami. Nie wiem czy dlatego ze nie ma czasu na nic innego a to jest na tyle ważne ze chce tylko to robić czy zwyczajnie są najdroższe. Poza tym w w Novum chyba wierzą ze pozniej w crio największe znaczenie ma los i nie ma co rozkminiac tylko isc jakimiś klinikowymi schematami. A jak się nie udaje i trafie do Lewego to ci zaproponuje KD albo plemniki dawcy. Immunologii w ogóle nie uznają ale jak ktoś chce i ma zalecenie immunologa to proszę bardzo.

Ja dostałam dziś nowy cennik crio, ze najpierw trzeba zapłacić 800 za rozmrożenie przed rozmnażaniem a potem 1250 za transfer. I dodatkowe 400zl jeśli transfer ma przeprowadzić Lewy na życzenie pacjenta.

Ja prawdę mówiąc z moja prowadząca nie rozmawiałam o tym CZY i czemu robić to co mi immunolog zalecił tylko kiedy...
Koniczynko, dzieki za info [emoji4] czyli w Novum calosc crio to 2 tys procedura plus badania przed
 
Dziewczynki, muszę się z Wami podzielić co Nas z mężem spotkało w tym całym dzisiejszym szczęściu... Mój M napisał do swojego taty, że będzie dziewczynka, jest zdrowa i ma tam te swoje 194gramy. Wyobraźcie sobie jaką dostał odpowiedź:

"Toś się nie spisał. Cała para poszła w gwizdek."

Czy Wy to sobie wyobrażacie? Już dawno nikt mnie tak nie zranił, poczułam się jakbym dostała w mordę... A już nie wspomnę, co musiał poczuć mój mąż... Który żyje ze świadomością, że przez słabsze plemniki musimy mieć in vitro, udało się, poczuł się lepiej, a tu ktoś mu pisze takie coś na Nasze wymarzone, wymodlone dziecko... Ja na chwilę obecną nie chce się tam nawet pokazywać... Skoro dziewczynka to coś złego, to nie będzie wcale wnuczki...
@RedHotChiliPepper28 nawet nie wyobrażam sobie co mogliście poczuć... myślę że on nie przemyślał wypowiedzi i palnal głupotę... Ale napewno to nie tłumaczy go z wypowiedzianych słów !
Kochana najważniejsze że ta istota pod sercem jest cała i zdrowa i dobrze się rozwija.. ❤reszta świata jest mniej istotna...
 
reklama
Haha pierwotny plan był na transfer jeszcze w tym roku Ale póki co lekarz nie jest przekonany że to byłaby dobra decyzja a i ja widzę,że moje maluszki co raz więcej mojej atencji potrzebują....nie chciałabym ich zaniedbac
Masz mrozaki jeszcze? Ty po cc jestes prawda? Kurcze bo i ja rozwazam ale ja tylko jajka mam zamrozone.
 
Do góry