reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Dziewczyny, na wstępie bardzo serdecznie gratuluję przyszłym mamusiom i mocno 3mam kciuki za nas staraczki ;) mam do Was pytanko, po jakim czasie po poronieniu pustego jajka można spodziewać się @? Czekam od 23.02 i nic :(
 
reklama
A moj nas czasem czyta i smieje sie razem ze mna. Jest nawet zadowolony, ze mam tu wsparcie i nie wyje co miesiac jak przychodzi @. Nie wiem co temu panu nie pasi, ale nie zapraszamy niezainteresowanych do czytania;) a ze to forum, to kazdy ma prawo pisac co mu lezy na watrobie. W granicach rozsadku oczywiscie.
Wlasnie tez sie dziwie bo moj M tez slucha jak mu czytam fragmenty naszego forum[emoji4] i smieje sie ze mnie jak na jego pytanie co robie mowie mu ze nadrabiam co moje dziewczyny napisaly na forum [emoji6] przeciez bez Was nie przetrwalabym tego wszystkiego!
 
Zazdroszczę... Ja już proszę 3 lata męża o zrobienie na górze łazienki z wanną... To twierdzi że wstawi mi byle jaka abym się odoczepila.... jedyny szybki powód na wymarzona łazienkę to bejbik w brzuchu... wtedy będzie musiał się zgodzić :p:p
Ale myślę że Koniczynko miałabym podobnie odnośnie spędzonych godzin za drzwiami od łaźni :-p
Ja z kolei mam tylko wannę. I to jak wiecie za mała na kąpiel we 2 :D Prysznic biore na siedząco bo jest beznadziejnie wmurowana, między wanna narożna a ściana jest rowek szeroki na dłoń w kafelkach. Jak by była zasłonka i brała bym prysznic na stojąco to woda lala by się jak wodospad po bokach. Tak pierwszy właściciel zrobił. A ja nie chce ładować się w remonty i kuć te kafelki bo szkoda mi kasy. Jeśli się latorośl pojawi będziemy myśleć o zmianie mieszkania. Mamy salon z kuchnia i jedna sypialnie
 
Wlasnie tez sie dziwie bo moj M tez slucha jak mu czytam fragmenty naszego forum[emoji4] i smieje sie ze mnie jak na jego pytanie co robie mowie mu ze nadrabiam co moje dziewczyny napisaly na forum [emoji6] przeciez bez Was nie przetrwalabym tego wszystkiego!

Jesteście tutaj super wsparciem dla siebie nawzajem. Gdyby nie wy to ze mna też byłoby o wiele gorzej niż jest psychicznie. Po to to forum jest żeby zadawać pytania nawet te wydawałoby się najgłupsze, tutaj nie ma krytyki, jest pomoc. Jeśli ktoś tego nie rozumie to niech nie czyta, nie słucha... :)
 
Dziewczynki, muszę się z Wami podzielić co Nas z mężem spotkało w tym całym dzisiejszym szczęściu... Mój M napisał do swojego taty, że będzie dziewczynka, jest zdrowa i ma tam te swoje 194gramy. Wyobraźcie sobie jaką dostał odpowiedź:

"Toś się nie spisał. Cała para poszła w gwizdek."

Czy Wy to sobie wyobrażacie? Już dawno nikt mnie tak nie zranił, poczułam się jakbym dostała w mordę... A już nie wspomnę, co musiał poczuć mój mąż... Który żyje ze świadomością, że przez słabsze plemniki musimy mieć in vitro, udało się, poczuł się lepiej, a tu ktoś mu pisze takie coś na Nasze wymarzone, wymodlone dziecko... Ja na chwilę obecną nie chce się tam nawet pokazywać... Skoro dziewczynka to coś złego, to nie będzie wcale wnuczki...
 
reklama
Do góry