reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale, że tak w procesie twórczym czekolady wątpliwej jakości? Matko ja mogę wiele rzeczy robić na raz, ale nie to!
Szczerze to dla mnie najgorsza jest wanna. Mam strasznie mało czasu, ale jak wchodzę do wanny to się relaksuje i zapominam ze mam coś tam zrobić. I np zaczynam forum czytać... i wychodzę po 2 godzinach zmarznięta i pomarszczona. Ostatnio mąż mi powiedział ze rewiduje telefon przed wejściem do łazienki.

A co do deski to ja się często do niej „przyklejam” jak zmęczona przysiądę zmywając makijaż. Jak przypadkiem wtedy zajze do telefonu bo wyskoczy ze mail to potrafię tak siedziec godzinę. Myśle ze chodzi o połączenie tego ze jestem zmęczona, jest wieczór, jest cieplej niż w pozostałej części domu i co najważniejsze jest jakiś taki uspokajający dźwięk wiatraczka. Jakoś tak nie mam ochoty wtedy wychodzić z łazienki, dobrze mi tam :) Taki miś szumiś...
 
Dziewczyny wiem że to nie realne ale od kilku miesięcy się zdrowo odżywiamy i suplementujemy jakoś tak licze w tym miesiącu na naturalsa [emoji23][emoji23][emoji23] stara a głupia. Będzie kolejne rozczarowanie w poniedziałek [emoji12] mój popatrzył jak na idiotke jak powiedziałam na co czekam [emoji23]
A ja uwazam ze to nie jest glupie[emoji4] kazda z nas marzy o takim cudzie, nawet jesli nie przyznajemy sie do tego same przed soba [emoji6]
 
reklama
Do góry