reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zobacz załącznik 846897 4 stymulacjia i 2 z niej transfer i jest Marcelina w lodówce 2 zarodki 3 dniowe .
Endometrioza 4 stopnia 3 operacjie na jajnikach .Przed 4 skupisko torbueliwe wielkości 10 cm z podejrzeniem nowotworu .
Aaaaaaaajjjjjaaaa ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Jaka cudowna♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
 
reklama
siedzę w krzakach :) za dużo w domu ogarniania - trza było balkon ogarnąć i siebie i wogóle. Ja was podziwiam skąd wy macie czas :)

Ach skąd ja to znam ;)
SIĘ jeszcze nie ogarnęłam -ale piwnicę (miejsce na mój wymarzony rower) już tak-a balkon w trakcie...jak zrobię to się pochwalę :D
Zaglądaj częściej ;)
 
Ach skąd ja to znam ;)
SIĘ jeszcze nie ogarnęłam -ale piwnicę (miejsce na mój wymarzony rower) już tak-a balkon w trakcie...jak zrobię to się pochwalę :D
Zaglądaj częściej ;)
Ja jeszcze się muszę dietować, żeby dupka zmalała bo Pan doktor twierdzi, że to może pomoc, więc teraz gotuję obiady oddzielnie dla siebie i węża-męża, a jeszcze mi wąż-mąż potrafi zjeść swój i mój, ręce odpadają :) ale go kocham cóż :)
 
@Koniczynka82 a gdzie ona leczyla?
Ewunia w Hiszpanii mieszka niestety. Sama bym do jej doktorka poszła. Ale pisala mi ze jej powiedzial lekarz ze stymulacja do dawki 350 jaj ni psuje tylko czas ciezko sie do nich dostac. I ze jesli ktos chcę spróbować to najlepiej na całość isc bo to i tak wyczerpujace dla organizmu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry