reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tez mam takie podejście jak Ty :) jednego dnia dołek, drugiego szukam co jeszcze mogę zrobic :)
AMH, jak na nasz wiek, masz do pozazdroszczenia, wynikałoby z niego, ze czasu hoho.... Inhibinę chciałam oststnio zbadać, bo pomyślałam, ze przy 0,7 to może "mało, ale wariaty" ;) Ale dr G z Invimedu stwierdził, ze to nic nue wniesie, ze odchodzi się już od tego badania :baffled:. Skoro u Was wsztstko w normie, a nawet IVF nie dało rady (2 podejścia już były? Dobrze kojarzę?) to co lekarz na to? To on zalecił KD czy to Wasza decyzja?
@marshia - 2 podejscia nie było jeszcze - a co do kd to tu trochu nie zgadzam sie z lekarzem - bo on stwierdził , ze jeszcze 1 lub 2 podejscia zrobić - i moze sie uda , ale tak sobie to na chłopski rozum wytłumaczyłam - z moich jajek mam mniejsze szanse niz z kd np.lat 30 - to 11 lat różnicy. Jak sie nie uda ponownie to szkoda czasu - nie wspominajac o pieniadzach. Długo sie z m@łżem zastanawialiśmy i stwierdzilismy ze probujemy z kd - bo czas ucieka :D
 
reklama
Mój lekarz powiedział nam, ze w Hiszpania to jeden z najlepszych ośrodków leczenia sposobem in vitro. W jakiejś klinice wprowadzają wiele nowości. Z mężem mieliśmy plan, ze jak nam się w PL nie uda to do Hiszpanii jedziemy się leczyć. [emoji4]

Tez gdzies kiedys czytalam, ze w Europie Hiszpania i Belgia przoduja w ivf [emoji4]
 
Mój lekarz powiedział nam, ze w Hiszpania to jeden z najlepszych ośrodków leczenia sposobem in vitro. W jakiejś klinice wprowadzają wiele nowości. Z mężem mieliśmy plan, ze jak nam się w PL nie uda to do Hiszpanii jedziemy się leczyć. [emoji4]
Klinika ivi to jedna z najlepszych w Europie .Jest też dużo dobrych i mnóstwo krzaków jak wszędzie . Ale tak Hiszpania w tym temacie jest dobra .Jak i w wykrywaniu raka i jego leczeniu.......
 
I jak wrażenia? Ja zastanawiałam się długo pomiędzy invimedem a polmedisem, ale zdecydowaliśmy się na invimed. Słyszałam bardzo dobre opinie o doktorze P. z polmedisu
Jestem bardzo bardzo zadowolona. Właśnie jestem u dr P. Z resztą to właściciel kliniki.

W invimed czułam się jak na taśmie. Idąc na wizytę musiałam wszystko od nowa mówić. Tu wchodzę i jestem traktowana jak "ich" pacjentka. Wizyta nie trwa 20 minut. Przy usg w gabinecie doktor stwierdził torbiel, ale nie był pewien jaka to torbiel, poszliśmy do gabinetu gdzie robią invitro i inseminacje i włączył jakiś mega sprzęt 3D i wszystko już widział.
Cena też jest inna niż w invimed.
Raz nawet za wizytę nie zapłaciłam
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kochaniutkie-ciężki tydzień w pracy....to tylko podczytywalam...
@Koko8 ,@Tysiek777 -przykro mi bardzo ;(


Czytałam o Waszych przejściach,reakcjach rodzin ,znajomych....ach jak trudne to wszystko jest...Ja też czuję się coraz bardziej obserwowana,oceniana...nie mamy łatwo!!!

Ale wierzę,WIERZĘ mocno,że będzie dobrze.Predzej czy później...
...oby prędzej kuwa!!!!:errr::szok::D
Ihahaaiha(kradne Aga-bo mi tu PASI jak nic!):p

@redferrari gdzie się podziewasz Kobito???
siedzę w krzakach :) za dużo w domu ogarniania - trza było balkon ogarnąć i siebie i wogóle. Ja was podziwiam skąd wy macie czas :)
 
Kochane ✊✊✊ za piękne bety.
@redferrari i @Maryanka ✊✊✊✊✊ za,wizyty.
Niech ten piątek 13-go owocuje w same dobre wiadomosci
Dziękuję :) To był piątek 13 więc oczywiście mój A źle sprawdził pociąg i wpadliśmy zziajani tuż przed wizytą - na szczęście było opóźnienie :) od jutra gonapeptyl 30.04 wizyta z wynikami i zaczynyamy stymulację, 7.05 kontrolna i gdzieś 9-11 punkcja :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
@redferrari ✊ za wizytę. Abyś miała już konkretne informacje kiedy będziesz mogła przytulić kropeczka w brzuszku :) Odzywaj się bo brakuje tu Twojego humoru na forum :)
@Tysiek777 wierzę ze ten cień cienia oznacza jedno - spełnienie marzenia. ✊✊✊✊✊✊✊ mocno zaciśnięte. ❤❤ ❤❤ ❤❤ ❤❤ ❤❤
@limoncia1 pięknych widoków przyrastającej bety✊ !! ❤
@Maryanka ✊✊ aby wszystko na wizycie się wyjaśniło i nie było żadnych komplikacji . ❤❤❤
@Madzix19 ✊✊leć dzisiaj na betę, jak nie to jutro też będziemy z Tobą ✊✊ kciuki ❤❤
miło, że ktoś za mną tęskni :) rozczuliłam się, kropek gdzieś w okolicach 14-16 maja :) nie mogę się doczekać :)
 
Do góry