reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiesz co to są witaminy, acard, jedna jest na cukier. Nie miałam jakiś zaleceń co to stosowania. A powinnam wg Ciebie brać o różnych porach?
 
My szczerze to tego nie przestrzegalismy z tym.ze u nas nie ma problemu z nasienien. Moj maz uwielbia wino i ja pilam na endo wiadomo a on mi towarzyszyl:) i wyniki nasienia byly dobre przy zaplodnieniu. Tylko to byla jedna lampka dziennie. moj M za wodka i piwem nie jest wiec tu Ci nie powiem czy jest bezpiecznie je pic..wiem ze dziewczyny zabraniaja M pic piwo ale zy faktycznie tak jest? A poza tym troche do tej procedury jeszcze macie wiec ja bym mu pozwolila sobie co nieco wypic. Chwal sie gdzie bedziesz wypoczywac:)

U mojego męża jest właśnie problem z nasieniem, i to w sumie jedyna rzecz przez którą musimy podchodzic do procedury. Mój na codzień nie pije nawet piwa ale jak wychodzimy do znajomych albo właśnie jedziemy na wakacje to lubi się "zrelaksować" :). Nie chce mu psuć urlopu i zabraniać całkowicie alkoholu ale z drugiej strony jakość nasienia jest dla nas najważniejsza. Jedziemy do Meksyku, ostatni urlop zanim zaczniemy wszystkie pieniądze przeznaczać na leczenie [emoji51]Wogóle nie czuje tego urlopu, bardziej myśle o sierpniowym wyjezdzie do Polski, o zastrzykach i wizytach u lekarza niz o tych wakacjach [emoji23]
 
@Ewunka miala najpierw 3 stymulacje z których w sumie dwa transfery tylko do skutku doszły. Jednej jajnik nie pracował wcale. Drugiego połowa po operacji. Wielka torbiel na jednym z jajników. Endometrioza. Poszla na czwarta stymulacje u super lekarza i po pierwsze nie działający jajnik zadziałał, jajek nazbierali tyle ze kilka pięknych zarodkow się udało stworzyć, na świecie jest Marcelinka a w lodowce jeszcze pare zarodkow na brata/siostrę dla niej czeka. Tak ze myśle ze noe można tak od razy przekreślać ze na pewno się nie da.
MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1523692686940.jpg_1523692688925.jpeg
4 stymulacjia i 2 z niej transfer i jest Marcelina w lodówce 2 zarodki 3 dniowe .
Endometrioza 4 stopnia 3 operacjie na jajnikach .Przed 4 skupisko torbueliwe wielkości 10 cm z podejrzeniem nowotworu .
 

Załączniki

  • MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1523692686940.jpg_1523692688925.jpeg
    MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1523692686940.jpg_1523692688925.jpeg
    265,7 KB · Wyświetleń: 547
@Ewunka miala najpierw 3 stymulacje z których w sumie dwa transfery tylko do skutku doszły. Jednej jajnik nie pracował wcale. Drugiego połowa po operacji. Wielka torbiel na jednym z jajników. Endometrioza. Poszla na czwarta stymulacje u super lekarza i po pierwsze nie działający jajnik zadziałał, jajek nazbierali tyle ze kilka pięknych zarodkow się udało stworzyć, na świecie jest Marcelinka a w lodowce jeszcze pare zarodkow na brata/siostrę dla niej czeka. Tak ze myśle ze noe można tak od razy przekreślać ze na pewno się nie da.

@Koniczyna82 a zdradzisz namiary na tego super lekarza ?
Oj chyba nie zrozumiałam . To @Ewunka a nie Ty miała taka sytuację ;)
 
maryanka ufff kamień z serca będzie dobrze a z tym dacie radę, spokojnej ciąży kochana i nie martw się juz trzeba się cieszyć że synek zdrowy a taki mankament do naprawienia. Pozdrawiam cię serdecznie
Tak jestem spokojniejsza, liczę że po amnio już całkiem wyluzuję. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję :):););)
 
reklama
U mojego męża jest właśnie problem z nasieniem, i to w sumie jedyna rzecz przez którą musimy podchodzic do procedury. Mój na codzień nie pije nawet piwa ale jak wychodzimy do znajomych albo właśnie jedziemy na wakacje to lubi się "zrelaksować" :). Nie chce mu psuć urlopu i zabraniać całkowicie alkoholu ale z drugiej strony jakość nasienia jest dla nas najważniejsza. Jedziemy do Meksyku, ostatni urlop zanim zaczniemy wszystkie pieniądze przeznaczać na leczenie [emoji51]Wogóle nie czuje tego urlopu, bardziej myśle o sierpniowym wyjezdzie do Polski, o zastrzykach i wizytach u lekarza niz o tych wakacjach [emoji23]
Warto sie zrelaksować, oczyscic umysl. Ja mimo tych ogromnych kosztow leczenia zawsze nalegalam na tygodniowy wyjazd. Kochana alkohol ok a slonce. Przeciez temparatura jest bardzo szkodliwa dla nasienia. To kazesz mu siedziec przez ten czas w klimatyzowanym pokoju? Jesli to mialoby o mnie chodzic to bym.pozwolila na drinka dziennie czy nawet dwa. Ake to moje zdanie. A poza tym ponad 2 m-ce bedziecie miec czasu do procedury. Co inneho jakbyscie wrocili i od razu startoeali.z stymulacja.
 
Do góry