reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane na szczęście ból głowy ustał ale mdłości zostały:/ jutro dzień leżenia obiad trza tylko odgrzać więc mam spokój spokojnej nocki i trzymam kciuki za jutro za wszystkie
 
hej kochane jestem w 6 tc i robilam badania...m.in na cytomegalie...
Troche sie zdenerwowalam wynikiem...troche poczytam i na moj rozum to wychodzi na to ze ja mam ta chorobe przebyta...dobrze mysle ???
Miala ktoras z Was taki wynik...w ciazy?
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-11-22-00-32.png
    Screenshot_2018-04-11-22-00-32.png
    26,9 KB · Wyświetleń: 99
hej kochane jestem w 6 tc i robilam badania...m.in na cytomegalie...
Troche sie zdenerwowalam wynikiem...troche poczytam i na moj rozum to wychodzi na to ze ja mam ta chorobe przebyta...dobrze mysle ???
Miala ktoras z Was taki wynik...w ciazy?
Tak,kiedys bylas chora. Ja tak mam ale z toxoplazmoza
 
@Faluś jak tam Twoje dzieciątko po wizycie. Na kiedy masz termin porodu? :-) :)

Hej u mnie narazie ok. Mało czasu mialam na czytanie forum. Dzis jest 12 t4d. Ciazy juz bylam na prenatalnych narazie jest ok czekam w stresie na wynik Peppa. Mam duży problem z zeladkiem ciagle rzygam i boli, szczególnie z rana lub w późnym wieczorem. Reszta dolegliwości sie uspokoiła. A termin mam na okolo 20 październik
 
Dziewczyny dzisiaj miałam punkcje i się trochę załamałam. Było 6 pęcherzyków ale pobrali tylko 2 komórki :(. W listopadzie pobrali 5 z czego 4 się zaplodnily. Miałam inne leki. Myślicie że to mogło być przyczyną ? Lekarz stwierdził że jajniki słabo wydolne a AMH robione przed stymulacja wynosiło 2 więc myślałam że tragedii nie ma a tu taka lipa. Teraz muszę czekać do jutra na informacje czy się zaplodnily i czy w sobotę transfer się odbędzie.

Ja po punkcji też byłam podłamana. U mnie pobrano tylko 3 komórki, inne dziewczyny które po mnie przychodziły na sale po 8. Leżałam na tym łóżku i wyć mi się chciało, że u mnie jak zwykle do doopy. Zaraz zaczynam 9 tydzień ciąży [emoji5] nie myśl o tym ile pobrali, bądź dobrej myśli, że jeden bądź dwa „maluszki” z Tobą zostaną [emoji5]powodzenia [emoji1307][emoji1307]
 
hej kochane jestem w 6 tc i robilam badania...m.in na cytomegalie...
Troche sie zdenerwowalam wynikiem...troche poczytam i na moj rozum to wychodzi na to ze ja mam ta chorobe przebyta...dobrze mysle ???
Miala ktoras z Was taki wynik...w ciazy?

Ja podczas starań miałam bardzo wysoki wynik, tylko nie pamietam który i miałam odwołane in vitro do czasu aż wynik się unormuje. Twój myśle, że jest Ok [emoji1303] aż jutro sprawdzę swój jak to było.
 
reklama
Wiem że nie powinnam tak myśleć ale trochę się dzisiaj podlamalam. Ale już biorę się za siebie i myślę pozytywnie. :D
Już sobie wyobraziłam te 2 różowe pupcie. :D:)
Ale są 2 jest co zapładniać! Może akurat będzie wszystko Lux. Dla pocieszenia, ja przy drugiej stymulacji na długim protokole miałam 15 komórek i wszystkie były zdegradowane i nie było czego zapładniać. Więc nie liczy sie ilość.
 
Do góry