reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ogladala ktorasz o tym bledzie w sztuce? O co chodzilo? Piszcie :D
Pomylili komórki jajowe i nasieniem męża zaplodnili komórki innej kobiety która była nosicielem genu wadliwego !!! A ta co ur zorientowala się bo po ur małej dali jej zastrzyk na konflikt i poszła do lekarza i się pyta jaka grupę ma córka a lekarz że dodatnia i się pyta czy to. Możliwe jak. Ona z mężem maja minusowa..... I tak już dalej cała historia się toczy....
 
@misis188 a w innych procedurach było lepiej? Ja mam takie swoje przemyślenia że to przez inne leki. Na tych co byłam w pierwszej procedurze komórek miałam 5/5.
Ja chyba po prostu źle reaguje na dlugi protokol. Za pierwszym.razem krotki protokół i 15 oocytow, za drugim razem dlugi protokol.i 3 oocyty ale w tedy nie mowili ze bedzie duzo-te dwa byly w jednej klinice, kolejna klinika dlugi protokol i 3 oocyty mimo.iz zapowiadało sie owocne jajobranoe. Kolejna klinika 4 procedura 30 oocytow przy krotkim.protokole, 5 procedura 11 oocytow i tez krotki protokol. Za 4 razem czesc oocytow byla mrozona
 
Dziewczyny dzisiaj miałam punkcje i się trochę załamałam. Było 6 pęcherzyków ale pobrali tylko 2 komórki :(. W listopadzie pobrali 5 z czego 4 się zaplodnily. Miałam inne leki. Myślicie że to mogło być przyczyną ? Lekarz stwierdził że jajniki słabo wydolne a AMH robione przed stymulacja wynosiło 2 więc myślałam że tragedii nie ma a tu taka lipa. Teraz muszę czekać do jutra na informacje czy się zaplodnily i czy w sobotę transfer się odbędzie.
@Plum1986 trzymamy mocno kciuki aby z tych dwóch była upragniona dzidzia.... Czasami wystarczy ta jedna właściwa komórka i plemnik... :*:*
 
Dziewczyny dzisiaj miałam punkcje i się trochę załamałam. Było 6 pęcherzyków ale pobrali tylko 2 komórki :(. W listopadzie pobrali 5 z czego 4 się zaplodnily. Miałam inne leki. Myślicie że to mogło być przyczyną ? Lekarz stwierdził że jajniki słabo wydolne a AMH robione przed stymulacja wynosiło 2 więc myślałam że tragedii nie ma a tu taka lipa. Teraz muszę czekać do jutra na informacje czy się zaplodnily i czy w sobotę transfer się odbędzie.
To może się zdarzyć przez inne leki do stymulacji ..mozliwe ze Twój organizm gorzej na nie zareagował ...ale masz 2 komórki i zobaczysz że to one są najmocniejsze i pięknie się zapłodnia
Ja przy ostatniej stymulacji "innymi lekami " moje komórki były słabsze niż ostatnio .
 
reklama
Kochane mam pytanie poniewaz lekarz kazal mi sie zglosic w 12-13 dniu cyklu a przypada to w weekend i tak w sobote nie ma mojego lekarza a w niedziele klinika zamknieta myslicie ze jak umowie sie 14 dc czyli 23.04 zrobi to jakas wielka roznice moga miec pretensje czy nie mam sie co przejmowac. Dodam ze moje endo nie rosnie w zastraszajacym tempie i tylko raz przed ostatnia punkcja mialo 10mm zawsze ledwie 8.5
@gosia321 jesteśmy w tym samym etapie. Jesteś na sztucznym cyklu wiec ten dzień/dwa nie zrobią różnicy. Nie masz się czym przejmować tylko brać cały czas leki :)
 
Do góry