reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kobitki bylam dzis u lekarza i wiem co nieco o moich zarodeczkach ktore czekaja na mnie :) pierwszy jest dobry ale drugi jest troche gorszy bo 2.2.3.. Ale skoro dotrwal do blastocysty to tez napewno na mnie czeka:) a ja czekam na miesiaczke i od 2 dnia cyklu estrofem i 30.04 mam nadzieje transfer:):) oby! Bo jesli nie wtedy to dopiero po majowce bo ja bede w majowke w pracy. A doktorek mowil ze na sztucznym cyklu mozemy ten transfer przesunac:)
 
Wydaje mi się że czasami lekarze próbują innych leków mając nadzieję że będą lepsze dla nas. Niestety to trochę loteria na co nasz organizm lepiej zareaguje.

@Koko8 a u kogo się leczysz ? Jeśli możesz oczywiście ;)
T Dworniak ☺ wcześniej Bocian dr Mrugacz . A Ciebie kto prowadził ? Leki jakie brałam to Gonal f 150 . Ale lepiej reagowalam stymulacja z Menopurem
 
To skąd ten ból głowy i wymioty i nudności
Mi bardzo wczesnie zaczely sie mdlosci, bo juz od ok 5tc. Gdzies wyczytalam, ze to moze zalezec jak organizm reaguje na hormony a glownie na bhg. Ja mialam w 9dpt 460, wedlug mnie szybko beta rosla i stad wczesne mdlosci. Tez w Twoim przypadku moze byc id bolu glowy, ciezko stwierdzic.
 
Dziękuję ja też mam taką nadzieję :(
Moja kolezanka urodzila dziewczynke z takim rozszczepem wargi, miala operacje i zostala jej tylko mala blizna na ustach, jest piekna dziewczynka i gdybym nie wiedziala to nawet nie pomyslalabym, ze miala taki problem. Glowa do gory, trzymam mocno kciuki, zeby synek byl zdrowy ❤️✊
 
Kochana to już dalej jak półmetek. Super!!! Czekamy na dziewczynke czy chłopc!? Oj służy chociaż początki były ciężkie?!!

Czekamy, tak jak u Ciebie, na chłopca :). Teraz jest piękna pogoda to spacery z Frankiem muszą być fajnym przeżyciem. Super, że znalazłaś chwilę żeby zajrzeć na forum. Takie pozytywne historie pomagają dziewczynom, bo jest to namacalny dowód na to, że nasza walka ma sens.
Mam nadzieję, że ciężkie początki macierzyństwa to nic poważnego tylko po prostu konieczność dopasowania się z Maluszkiem.
 
Hej u mnie narazie ok. Mało czasu mialam na czytanie forum. Dzis jest 12 t4d. Ciazy juz bylam na prenatalnych narazie jest ok czekam w stresie na wynik Peppa. Mam duży problem z zeladkiem ciagle rzygam i boli, szczególnie z rana lub w późnym wieczorem. Reszta dolegliwości sie uspokoiła. A termin mam na okolo 20 październik


Te dolegliwości powinny niedługo powoli przechodzić. Ja w sumie się cieszyłam jak je miałam, bo wiedziałam wtedy (tak podświadomie), że wszystko jest dobrze :)
 
reklama
Moja kolezanka urodzila dziewczynke z takim rozszczepem wargi, miala operacje i zostala jej tylko mala blizna na ustach, jest piekna dziewczynka i gdybym nie wiedziala to nawet nie pomyslalabym, ze miala taki problem. Glowa do gory, trzymam mocno kciuki, zeby synek byl zdrowy ❤️✊
Dziękuję też mam nadzieję, że ten rozszczep to jedyny problem. Po prostu chcę, żeby synuś był zdrowy. :(
 
Do góry