reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję bardzo miło z Twojej strony, lżej mi się zrobiło jak Wam napisałam o swoich przebojach.. jeszcze tylko 9 dni do testu. Zastanawiam się czy robić badanie krwi czy lepiej tradycyjny test strumieniowy.
Kochana tylko beta prawde Ci powie. Oczywiscie mozna siknac ale nie raz jest tsk ze na teście biel a beta potwierdzila ciaze
 
reklama
Dziękuję bardzo miło z Twojej strony, lżej mi się zrobiło jak Wam napisałam o swoich przebojach.. jeszcze tylko 9 dni do testu. Zastanawiam się czy robić badanie krwi czy lepiej tradycyjny test strumieniowy.
kochana tyyyylko beta! pamiętaj :) a czemu tak długo chcesz czekać do testowania?
 
Faktycznie Twoj Malinowy ma przepiekny przestronny salon i ta weranda [emoji7] [emoji7] [emoji7]
My mielismy problem z dojsciem do porozumienia przy projekcie bo zalezalo nam na innych elementqch [emoji6] ja chcialam koniecznie osobna pralnie, a w lazience i wlasnie pralni zalezalo mi na normalnych oknach zamiast dachowych. Plus chcialam dodatkowy pokoj na dole. Ale M sie uparl ze ma byc garaz i duzy salon, wiec musialam odpuscic ten pokoj choc wciaz uwazam ze bedziemy zalowac.
W orginalnych orliczkach wywalamy spizarnie-i tak jest za mala i dzieki temu powiekszymy wiatrolap, lazienke na dole i miejsce pod wysoka zabudowe w kuchni (tak ze zmiesci sie dwudrzwiowa lodowka-marzenie mojego M) [emoji4] zobacz sobie ostatnia realizacje na tej stronce archonu, za zgoda wlascicielki mamy zamiar sie inspirowac ich wnetrzami [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Zarąbisty projekt! Wyjście z kuchni na taras to super sprawa, sama tak mam :D No i kuchnia oddalona od salonu, to też na duży plus :) garaż też fajny, my mamy na 1 auto i narzekamy. Ogólnie to bym teraz zupełnie inny dom zbudowała i parterowy jednak ;)

No kochany z niego facet ale w ścisku być nie lubi. Z przytulaniem na zasypianie jak mi się zachce to prawie słyszę jak sobie odlicza czy wypada mu się już wyślizgnąć i wygodnie położyć czy za wcześnie i dostanie z bańki Za dezercje ;)

Haha, ja mam jak Twój mąż, mój to by chciał spać przytulony, a ja nie zasnę tak ;)
 
@Madzix19 chyba każda z nas się przez to wszystko zmieniła, ale pamiętaj - z nami raźniej. Przeżywamy tu codziennie smutasy i radości, więc łatwiej Ci będzie przejść jeśli nawet by się okazało, że jednak tym razem klapa. Oczywiście tego nie bierzemy pod uwagę :D :) Trzymamy kciukasy :)
Gdyby jednak to wal śmiało :)
A co do testu jeszcze - ilu dniowy miałaś zarodek?
 
Hej :) Czy mogę we wczesnej ciąży pić magnez i wapno? Czy Wy też macie takie żyły na cyckach?
Jutro idę do pracy po 2-tyg zwolnieniu, zobaczę jak będzie. Jeśli będę źle się czuła to wezmę zwolnienie. Boję się, żebym się nie zapomniała i nie dźwignęła jakiegoś dzieciaka w przedszkolu :/
Ja pracowałam w żłobki i lekarz przy pozytywnej becie odrazu zakazał powrotu do pracy a było to mniej więcej czasowo tak samo bo transfer miałam 11.04.2017

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a powiedzcie mi proszę bo ja się nie orientuję... kończy mi się umowa o pracę 30.06, więc nie wiem jak to wygląda ze zwolnieniem lekarskim i macierzyńskim. Boję się, że nie dostanę wynagrodzenia po skończonej umowie..
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi proszę bo ja się nie orientuję... kończy mi się umowa o pracę 30.06, więc nie wiem jak to wygląda ze zwolnieniem lekarskim i macierzyńskim. Boję się, że nie dostanę wynagrodzenia po skończonej umowie..
umowa automatycznie musi być przedłużona do dnia porodu. Macierzyński chyba normalnie dostaniesz, ale może @Margit2018 pomoże z tym :)
 
Do góry